reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Meble dla dzieci

reklama
Ja mam z firmy Klupś już drugie łóżeczko. Oba są bardzo dobre, pierwsze dostawka, drugie dla starszaka. Montaż bez problemów. Użytkowanie bez problemów. Oba białe więc także bardzo ładne. Farby z atestami i naturalne drewno. Polska firma. Nawet do wysyłki tak szczelnie zapakowali że ciężko było się do tego dostać, nic się nie uszkodziło mimo że dostarczał średnio kumaty kurier.
Do tego kupiliśmy też półkoprzewijak z Klupsia. Też bardzo dobry wybór. Mebli akurat nie potrzebowałam, ale mają śliczne komplety do tych łóżeczek. Więc polecam,
PS. Zamawialiśmy online w sklepie FikiMiki, bo od nich kupowaliśmy materace (z kokosem) do kompletu. Z materacy też jestem zadowolona.
 
Posiadam łóżko dziecięce z firmy happybabies.pl
Łóżko solidnie wykonane i duży wybór motywów.
Polecam zakup duży wybór kolekcji.
 
Dobrze jest kupić 2 czy 3 latkowi już pierwsze duże dziecko. Dizecko szybko rośnie tak wiec nie polecam średniaka, który trzeba będzie tak szybko wymienić.
Bardzo praktyczne sa rówież łóżeczka z wysuwaną szuflada. Zmieści sie w nich dużo, na przykład komplet pościeli czy kocyk.

Jeśli nie chcecie piętrowego łóżka dla rodzeństwa, to dobrą alternatywą będą takie wysuwane: https://interbeds.com/pl/lozka-trzyosobowe
7778_2_500x0.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pamiętajcie, że chodzi o meble dla naszych maluchów. Więc moim zdaniem zamiast skupiać się na ich wyglądzie i kombinować, lepiej jednak przyjrzeć się stabilności takich mebelków. U mnie to podsatawa. Dlatego jak montowaliśmy wszystkie mebelki łącznie z komodami z Ikei w pokoju synków, zleciłam montaż u Montiera Mebli żeby mieć 100% pewność że chłopcy będą bezpieczni
 
reklama
Ja chcialam cos dobrego jakościowo, nie trzeskajacego z fajnym zamknięciem, ponadczasowego - żeby forma jak i kolory pasowały i do niemowlaka i nastolatka i postawilam na vox concept. Mamy szafę 2 drzwiową, regał pojedynczy, komodę z przewijakiem, półkę wiszaca, lozko 140x70 i materac. Seria mebli jest fajna bo można z czasem dokupic większe "dorosłe" lozko, biurko, stolik, etazerki do łóżka.
 
Do góry