reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Menu naszych pociech :)

Mi się zdaje że ważniejsze jest żebyś mu stałe posiłki dawała zdrowe, czyli warzywka owoce odpowiednie mięsko (w swoim czasie oczywiście)...bo kaszke możemy traktować jako posiłek mleczny chyba...czyli zdrowy..
Hania..jak już była trochę starsza to rano i wieczorem wcinała kaszkę a jest chudzina że szok;-)
 
reklama
Emwu przeczytalam o niecheci Twojego Maxa do dan z mrozonych kostek i kilka dni temu dokladnie o tym samym mowila moja kolezanka. Robila podobnie do Ciebie (przygotowywala kilka roznych kostek warzywnych i miesnych i mieszla na rozne sposoby). Na poczatku bylo ok a pozniej maly kategorycznie odmawial jedzenia takich dan. Wiesz co u niej rozwiazalo problem? Zaczela gotowac takie jakby "dania", czyli gotowala rozne warzywa razem albo dusila, robila takie "bigosiki" i dopiero pozniej to rozdrabniala. Maly je pieknie. Mozna znalezc przepisy na takie niemowlece dania. Czesto to jest kwestia odpowiednich proporcji. Trzymam kciuki :tak:
 
Dzieki Emira
Ja mam niby ta ksiazke z przepisami dla malucow i jej sie trzymam.
Moze cos zle robie - juz sama nie wiem.
Jutro wyprobuje Twoja rade

To moje dziecie to jakis niesamowity indywidualista.

Cyca nie
papek nie
przytulanek nie

Bede kombinowala dalej.
Dzisiaj nic nie zjadl :(
Tylko 5 butli mleka 210ml wydoil
 
Ostatnia edycja:
Z drugiej strony to ja sie wcale Maxowi nie dziwie bo czasem jak ja jem te brytyjskie owoce albo warzywa to tez mam ochote pluc :-D Mutanty dla mnie to sa! Ostatnio jadlam jablko ktore mialo zdecydowany posmak marchewki :eek: A najczesciej smaku w ogole nie maja. Jeszcze nie probowalam z tych sklepow ekologicznych ale chyba bede musiala.

I jeszcze moze sprobuj mu te dania rozdrabniac a nie robic takiej calkowitej papki (nie jestem pewna czy juz takim dzieciaczkom tak mozna ale jesli tak to moze warto sprobowac).
 
Mamy, drogie mamy, wrzucam pod dyskusje i pod porady kaszki holle. Czy któraś kupowała ? Bardzo ciekawi mnie ta jaglana... bo żadna inna firma jaglanej nie ma.
123.jpg

Tu jest cały folder firmy holle
http://www.holle.ch/english/ProbenRatgeber/HolleRatgeberPoland.pdf
 
Ostatnia edycja:
A moja nie chce pić ani soczków ani herbatek. Tylko mleko i to najlepiej cyc. Jak wprowadzić jej coś do picia innego niż mleko?
 
A moja nie chce pić ani soczków ani herbatek. Tylko mleko i to najlepiej cyc. Jak wprowadzić jej coś do picia innego niż mleko?
U mnie to samo nic nie chce pic ale wzięłam się na sposób i po obiadku poidaję troszkę wody lub herbatki łyżeczką bo z butelki to ani myśli pić soczków, także coś tal zawsze dostanie
 
reklama
Dzieki Emira
Ja mam niby ta ksiazke z przepisami dla malucow i jej sie trzymam.
Moze cos zle robie - juz sama nie wiem.
Jutro wyprobuje Twoja rade

To moje dziecie to jakis niesamowity indywidualista.

Cyca nie
papek nie
przytulanek nie

Bede kombinowala dalej.
Dzisiaj nic nie zjadl :(
Tylko 5 butli mleka 210ml wydoil

A słoiczkow nie podajesz?Kaszek lub kleikow tez nie?

Mamy, drogie mamy, wrzucam pod dyskusje i pod porady kaszki holle. Czy któraś kupowała ? Bardzo ciekawi mnie ta jaglana... bo żadna inna firma jaglanej nie ma.
Zobacz załącznik 252456

Tu jest cały folder firmy holle
http://www.holle.ch/english/ProbenRatgeber/HolleRatgeberPoland.pdf

Ja nie widze tej stronki:no:
 
Do góry