reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

reklama
MAM!!!

ZUPA Z KAPUSTY:
NALEZY JA UGOTOWAC Z KAPUSTY (DUZOOO), 2 PAMIDOROW, 2-3 CEBUL, PAPRYKI, EWNTUALNIE KALAREPY. NAJLEPUIEJ BYLOBY NIE SOLIC, ALE MOZNA DODAC NP. BULION (JA WRZUCALAM GRZYBOWY). I W OGOLE TE ILOSCI SA, WEDLUG MNIE, UMOWNE. JA ROBIALM "NA OKO". WAZNE. ZEBY BYLO DUZO KAPUSTY (NIE KISZONEJ!). :)

DO TEGO:
PIERWSZY DZIEN:
OWOCE Z WYJATKIEM BANANOW

DRUGI DZIEN:
WARZYWA. ALE NIE WOLNO: ZIEMNAKOW I WARZYW STRACZKOWYCH ORAZ KUKURYDZY.

TRZECI DZIEN
WARZYWA I OWOCE (JAK WYZEJ)

CZWARTY DZIEN
MAXIMUM 8 BANANOW I LITR MLEKA (NAJLEPIEJ 4-6 BANANOW)

PIATY DZIEN
MAXIMUM 200 GRAMOW WOLOWINY I 8 POMIDOROW (WOLOWINY NIE SMAZYC NA OLEJU!)

SZOSTY DZIEN
200 GR WOLOWINY I JARZYNY (BEZ ZIEMNIAKOW, STRACZKOWYCH I KUKURYDZY)

SIODMY DZIEN
TROCHE RYZU (NAJLEPIEJ CIEMNEGO) LUB KASZY GRYCZANEJ PLUS JARZYNY (J.W.)

I KONIEC!
W TRAKCIE TRWANIA DIETY NALEZY WYPIJAC 2 LITRY WODY NIEGAZOWANEJ. MOZNA EWENTUALNIE PIC NIESLODZONA HERBATKE. NIE WOLNO PALIC, PIC KAWY, SOKOW, ANI NIC INNEGO.
WARZYWA MOZNA JESC SUROWE ALBO GOTOWANE
WOLOWINE MOZNA UGOTOWA, UDUSZIC LUB SMAZYC BEZ TLUSZCZU
A ZUPY - JAK NAJWIECEJ. SERIO. IM WIECEJ ZUPY, TYM LEPSZY EFEKT!

POWODZONKA
JAK KTOS SPROBUJE, TO NIECH DA ZNAC, JAKIE SA EFEKTY. JA MOZE TEZ SIE POSWIECE... ALE TO TAK ZA 3 TYGODNIE...BO PO DRODZE WYJEZDZAM.

P.S. TO NIE JEST DIETA KWASNIEWSKIEGO :)
 
posluchaj no, trim. to ja powiem inaczej. sprzedajesz substancje (lek) sprzedawany na recepte poza farmaceutycznym obiegiem. wczoraj pytalam prokuratora - to NIELEGALNE! takie srodki musza byc podawane pod opieka lekarza. ty, kobieto, w ogole wiesz co robisz? a jakby komus krzywda sie stala?
zaczynam sie zastanawiac co z tym zrobic... moze nalezaloby powiadomic nie tylko moderatora...
 
Witam!!!
Byłam na wyjeżdzie u rodzinki,przez to widzę troszkę mnie ominęło.... ;D,ale dietkę z zupki sobie wydrukuję i <wcale nie jest taka zła>,byłam na gorszych dietach :mad: :mad:
Co do lekarza to jeszcze nie byłam ,ale napewno pójdę ,to zobaczę co mi powie.

Cholerka ale się ostro wzięłyście za "handlarzy",ale może to i dobrze........
bo fakt kto to wie, co tak naprawdę kupujemy w tym przypadku,a tym osobom, nie zależy tak naprawdę czy nam pomogą czy nie ,najwazniejsza jest kasa!!!

A to żle,bo przecież ile można przez to komuś szkody narobić<bo nie wspomnę jak grożna jest kuracja meridią itd.>,ja właśnie dlatego na samym początku,zaznaczyłam,że nie jestem pewna co do tego leku i weszłam tu głównie po to ,aby poszerzyć moją wiedzę na temat tego leku.
Teraz jestem już pewna,że nawet jeśli mój lekarz poleci mi taki właśnie sposób leczenia mojej "dolegliwości",to w 100% NIE SKORZYSTAM Z CZARNEGO RYNKU NA NECIE!!!
Bo tak naprawdę to kto wie jakie świnstwo kupujemy,przecież to jest KOT W WORKU


NIE WARTO ,wolę wydać więcej pieniedzy,ale być pewną,że wiem co kupuję!!!
Człowiek jest zaślepiony,kiedy jest już u kresu wytrzymałości.....i zrobi wszystko,a inni potrafią żerować na tym nieszczęsciu.


papapa lidzia :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:


 
lidzia7905 trzymam za Ciebie kciuki. Wiem, że masz dużo kilogramów do stracenia, ale wierzę, że dasz radę... Przede wszystkim nie poddawaj się... będzie dobrze. Mam nadzieję, że wizyta u lekarza będzie owocna i pomoże Ci rozpocząć tą trudną i żmudną drogę... :)
 
reklama
eeee, trudna i zmudna? moze trudna, ale tez bardzo przyjemna. pamietam, jak sie kiedys odchudzalam, jak wspaniale sie czulam, kiedy powoli zaczynalam widziec wystajace seksownie kosci, jak czulam sie lekka, lzejsza, leciutka... mozg mi lepiej chodzil :)
fajnie bylo...
 
Do góry