reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

tylko pamietaj, z herbalife jest tak jak ze wszystkim. ja znam dwie osoby, ktore byly zadowolone(plus ja), ale znam tez jedna, ktora szybko zrezygnowala i miala poczucie wywalonych w bloto pieniedzy... a pieniadzy sporo. ale ceny tez sie bardzo wahaja. w lodzi weszlam do jednej "dystrybutorni" - laska chciala 600zl za podstwawowy zestaw. gdzies indziej znalazlam za 400... pewnie da sie jeszcze taniej, tylko sie trzeba porozgladac...
a za rowerek was podziwiam. ja bym sie w zyciu nie zmobilizowala. co innego normalny rower... za to swojego czasu cwiczylam z kaseta cindy crawford (jak to sie, cholera pisze???) i uwazam, ze jest super. niestety w nowym mieszkaniu nie mam wideo...nie ma tego ktoras z was na plytce??? chetnie bym sobie pofikala.
buziaki
m
 
reklama
jest jednak pewna roznica. ja herbalife nie sprzedaje - to po pierwsze. po drugie pozwolilam sobie przeczytac wszystkie twoje wiadomosci - jest ich 8 i wszystkie dotycza meridii. latwo wywnioskowac, jaki jest cel twojej, dosc skapej, aktywnosci na forum. niestety nie budzi to mojego zaufania. jest to tez moim zdaniem lamaniem zasad panujacych w tym miejscu. umieszczasz tu zwykla reklame, bezplatna. zreszta nie ty jedna.
wybacz, nie chce ci psuc szykow, po prostu chce zwrocic uwage dziewczyn na czysto komercyjny charakter twoich wiadomosci. ale jesli ktos chce skorzystac, to przeciez nie ma w tym nic zlego
pozdrawiam mimo wszystko
m
 
marianeczka pisze:
... za to swojego czasu cwiczylam z kaseta cindy crawford ...
No to ja Cię, Marianeczka podziwiam za te ćwiczenia. Bo ja, nigdy bym się nie zmobilizowała. Rowerek to co innego... Od tygodnia mam wydrukowaną 6 Weidera i ani razu jeszcze nie ćwiczyłam. :mad:
 
a a propos diet - ja polecam jeszcze jeden sposob - diete "zupowa". je sie taka zupe, ktora sklada sie z kapusty, cebuli, pomidorow i czegos tam jeszcze. poza tym codziennie wolno zjesc cos jeszcze - pierwszego dnia owoce, drugiego - warzywa, trzeciego - owoce i warzywa, czwartego - 8 bananow i 4 szklanki mleka, i tak dalej. wszystko trwa siedem dni. generalnie nie jest sie specjalnie glodnym, bo zupe mozna wlewac w siebie do oporu, im wiecej tym lepiej. czlowiek sie niezle przeczyszcza i mozna sporo zgubic. mnie bodaj spadlo z 4 kilo w tydzien.
dieta ma ten plus, ze po tygodniu zoladek jest niezle obkurczony i mniej sie chce jesc. to dobry wstep do odchudzania, takie przeplukanie ciala. no, ale "duzych" problemow to nie rozwiazuje, bo diety nie mozna ciagnac w nieskonczonosc - tydzien i koniec. co prawda slyszalam o takich, co w tydzien zrzucili po 10 kilo, ale jakos trudno mi w to uwierzyc...
diete "zupowa" stosuje od czasu do czasu pol rodziny mojego szwagra. ja probowalam kilkakrotnie, ale tylko raz dotrwalam do konca. mam slaby charakterek :(
jak ktos ma ochote, to wygrzebie gdzies przepis i wam napisze.
buziaki
m
 
Pójdę w poniedziałek,wtorek do lekarza ,zobaczę co powie,no i problem będzie z głowy(no nie całkiem) ;)
Z herbalifu,raczej nie skorzystam,bo jakieś 8 miesięcy temu rozmawiałam z konsultantką i dobrala mi zestaw odpowiedni do tego, ile mam schudnąć ,podsumowanie tego cudeńka opiewało na ok 600zł!!!Niestety nie stać mnie na to za żadną cholere(ja nie pracuję)tylko mąż :laugh:.W życiu nie mogłabym przeznaczyć tylu pieniedzy z jego pensyjki :mad:

Co do tego zamiennika nie powiedziałam nie,tylko powiedziałam,że najpierw dowiem sie od lekarza co o tym myśli!!!

Teraz jeszcze odnośnie Cindy Crawford,mam jej kasetę,także jest mały problemik nie mam tego na płycie cd...
Ja dostałam tą kasetę od teściowej ,ale szczerze mowiąc poćwiczyłam może z dwa razy i też stanowczo wolę rowerek :laugh: :laugh: :laugh:

Pa,pa dziewczyny miłego dzionka życzę :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


 
Acha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co do tej zupki odchudzającej to ja chętnie skorzystam,także poproszę ;)
To faktycznie dobry wstęp do odchudzania,a mało to ,że ona obkurcza żołądek to jeszcze przy tym oczyszcza organizm<tak słyszałam>

papa
 
reklama
a ja wiem czyej ona jest??? moze i kwasniewskiego... bardzo mozliwe, bo w smaku paskudna :) hehehe, bez soli w kazdym razie...
a przepis umieszcze za pare dni, bo nie moge odkopac. ale odkopie. obiecuje.
 
Do góry