reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

meridia

Dołączył(a)
7 Luty 2008
Postów
5
hejka
witam wszystkich proobujacych zgubic kg na meridi ja biore dzis 10 dzien wedlug mojej wagi mam 3,5 kg mniej szybko one zlecialy z niecierpliwoscia czekam na nastepne 17 bo tyle mi jeszcze zostalo.......
 
reklama
witam ja zażywam suplement diety DECO i również jestem bardzo zadowolona ,deco to formuła łącząca ekstrakty roślinne i mikroelementy wspomagające odchudzanie i spalanie tłuszczu,ja stosuję od 3 tygodni i schudłam 3 kl myślę że to tak akurat bo z doświadczenia wiem że jak za szybko się chudnie to 2 razy szybciej się tyje a w tym przypadku fajnie się czuję nawet cera mi się polepszyła także polecam:)
 
hej dziewczyny ja od wczoraj jestem na Meridii 15 napiszcie czy miałyscie jakies skutki uboczne? bo ja poczytałam i się wystraszyłam. ja na razie nic nie zauwazyłam niepokojacego, ale po 2 tabletkach to za wczesnie chyba. jedyne co to strasznie chce mi sie pic.
 
Hej ja już biorę 3 miesiące i jest ok nie dolega mi nic ze 2 pierwsze dni mnie głowa bolała a tak to luzik:tak: no i schudłam 13 kg :-):tak:'
grzechota ceny są różne od 55 zł do 140 :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja akurat płacę 78 zł za M15
 
Tynko a jak ogólne samopoczucie, bo ja ciagle sie zastanawiam czy dobrze robie, czy sobie nie szkodze. bardzo chce schudnąć, naprawdę, ale nie nadaje sie do żadnej diety bo zaraz jeszcze więcej zaczynam jeśc. zdecydowałam się na meridie ale mam watpliwości. no kurcze wiem ze pomaga ale im więcej czytam na ten temat tym mam wiecej obaw. ja biore krótko, ale tak jak pisałam oprócz suchości w ustach nic sie nie dzieje, może faktycznie mniej jem, więcej pije, jestem lekko oszołomiona. Myslę ze to szybko minie i bedzie oki. napisz mi prosze czy oprócz meridii stosujesz jakąś dietę, czy ćwiczysz. osiągnęłas super rezultat 13 kg, zazdroszcze mam nadzieję ze wytrwam, ze się nie zniechęce.
 
ja też czytam 0o tych skutkach ubocznych i mam obawy czy sie zdecydować tez bardzo bym chciała schudnąć bo mam do zrzucenia 15-20 kg to bardzo duzo zmagam się i zmagam z tymi kiilogramami i nic diety całego świata juz zastosowane a waga stoi :baffled:napewno zapytam lekarza co o tym myśli
 
dzis zauwazyłam, ze nie podjadam w nocy, a wcześniej mi się to zdarzało, budziłam się i jadłam, wogóle nie che mi się jeść tylko pic więc piję dużo. ciągle mam obawy przed skutkami ubocznymi ale póki nic niepokojącego się nie dzieje to biorę, najwyżej odstawię, ale wtedy to chyba zaczne głodówke, bo diety nie działaja na mnie wcale.
 
No u mnie nic się kompletnie nie dzieje .........jedyną przerwę w braniu miałam jak miałam zapalenie oskrzeli ...............odstawiłam bo bałam się ewentualnych skutkow ubocznych po zmieszaniu leków jak odstawiłam antybiotyk poczekałam jeszcze 2 dni i wrocilam do meridii. Poza tym zawsze jak człowiek ma wątpliwości to warto porozmawiać z lekarzem a on wszystko wyjaśni ;-)
 
reklama
Dziewczyny poradzcie gdzie moge kupic Meride jaka cena jest .Marze o tym by schudnac a nie idzie juz stosowalam wszytko co sie da .Nadal waga stoi w miejscu .:(
 
Do góry