reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miejsca dla mam w Białymstoku

reklama
wiesz ja to z góry nic nie wiem bo jakbym szła to ze starszym z 2 masakra a mój zna grafik tylko na parę dni wiem że ma teraz poniedziałek wolny wtorek,środa pracuje a potem zero wiem;/
za kucharza mi się zachciało wyjść;p
a tak w ogóle to coś zpowiadają kiedy cieplej może być?
 
Ja myslalam ze przyszly wtorek, 2 lutego :-)Poniedzialek, sroda i czwartek odpadaja, bo mam klientki i sama ide do kosmetyczki.

A zima ma trzymac do konca lutego :-)

Anineczka- to Ci dobrze, pysznosci Ci gotuje hehehe.
Ja jestem miedzy innymi po szkole spożywczej ;-)


Ja tez chce wiosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
Ja się dostosuję do każdej daty:-) Ciągle w domku siedzę i tak jak coś to będę musiała pewnie taksówką przyjechać hehe tak więc dla mnie bez różnicy kiedy oby tylko długo nie było trzeba czekać na to spotkanie bo nie mogę się doczekać aby Was wszystkie poznać osobiście ;-) i Wasze dzieciaczki!O! a u mnie na 4 piętrze -18, ech....
 
e-stera klientki?? czym się zajmujesz??
a tak w ogóle masz fajowe hobby podoba mi się bardzo szkoda że takie cudeńka nie dla mnie:((
a mój gotuje gotuje nie tylko zawodowo ale z przyjemności trochę mu zazdroszczę że robi to co lubi nie każdemu się udaje;/
ja mam okna na słonko i w środku dnia termometr oszukuje;/
do końca lutego? załamka;/ale chyba nie tak po -20 bo się zakiszę;/
w ogóle wyjść mi się chce gdzieś a z dziećmi odpada przy takim zimnie a sama nie mam gdzie iść:((
ale zimno bleee
aniamacek a na jakim osiedlu mieszkasz??
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem z zawodu kosmetyczka, wizazystka., kolczyki to moej nowe hobby :-)
I ma probne mkijaze w tygodniu...........
Ja to autobusem bede jechac.Ale przytsanek pod nosem :-)zreszta Olis am 2 latka a nie kilak miesiecy, to tez roznica.
Wiec moze ten piatek niech zostanie?
Anineczka to zapraszam zapraszam na kawke ehehhe
 
super te kolczyki chciałabym takie ale mam alergii noszę takie jakimi kosmetyczki przekłuwają ze stai chirurgicznej inne mogę założyć max na parę godzin ale i tak potem opuchnięte są:((
a to do mnie anineczka piszesz??;p
2 autobusami z tego co mówiłaś ech i dlatego mi Jula odpada;p
 
reklama
a wiesz mam lęka co do wszystkiego bo mi ropa leci krew i wysypka nawet na policzku jak duże paski też mi wysypkę swędzącą jak nie wiem robią:(
mówisz że nie uczulają??
a sprzedajesz też?
a nie widziałam właśnie do kogo piszesz bo anineczka tez jest;p
 
Do góry