reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po poronieniu

Dołączył(a)
4 Marzec 2017
Postów
5
Drogie panie !
Jestem świeżo po poronieniu ,w dniu 28.2br miałam zabieg łyżeczkowanie było niewielkie krwawienie jak to po zabiegu , ale we środę i czwartek już czysto , natomiast wczoraj (piątek 3.03 ) pojawiło się krwawienie i bóle brzucha takie jak miałam zawsze przy miesiączkowania . Moje pytanie jest takie ... Czy to możliwe że tak szybko mam okres po zabiegu? Bardzo proszę o odpowiedzi ponieważ zależy mi aby móc wkrótce ponownie zajść w ciążę.
 

Załączniki

  • images (24).jpg
    images (24).jpg
    7,7 KB · Wyświetleń: 283
reklama
Witaj krwawienie może trwać 2 tygodnie. Więc myślę że @ jeszcze nie przyszła. Jeśli potrzebujesz wsparcia wejdź na Staraczki2017;) są tam super dziewczyny;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
jeszcze oczyszczasz się po zabiegu, miesiączka przyjdzie za pewnie miesiąc- potraktuj dzień zabiegu jako pierwszy dzień cyklu.
I po łyżeczkowaniu jednak odczekaj 3cykle. Po poronieniu samoistnym można od razu próbować. Po zabiegu macica musi się zagoić, żeby zarodek mógł się bezpiecznie zagnieździć. Jak za szybko zaczniesz, to niestety ryzyko poronienia jest większe, porodu przed czasem. Ja tak się raz zapomniałam, bo normalnie się zabezpieczaliśmy i mam córkę wcześniaka, z hipotrofią, u mnie stan przedrzucawkowy plus łożysko przodujące, które grozi krwotokiem ze śmiercią matki i dziecka
 
Też tak miałam ze dwa dni krwawienie po zabiegu, potem przerwa i myślałam że to koniec a po kolejnych dwóch dniach na nowo się zaczęło, blisko 2 tygodnie.
Mieliśmy odczekać właśnie 2 miesiączki, czyli ok 3 miesiące ale wyszło tak że zaszłam po 2 miesiącach. Na razie ciąża się rozwija dobrze, na początku była zagrożona ale od początku 2 trymestru już jest wszystko super idealnie. Zobaczymy jak będzie dalej jednak polecam jednak odczekać te 3 miesiące.
 
Dziękuje moje drogie wcześniej w poprzednich latach również miałam 2 poronienia z zabiegiem łyżeczkowania ,ale było zupełnie inaczej niż teraz czyli 2 dni krwawienia i potem spokój aż do 3 tyg kiedy to na powrót zaczęłam miesiączkowania .Więc trochę się wystraszyla , że może coś jest nie tak . Teraz czuję się spokojniejsza i na pewno doczekam minimum 3 cylke
 
Witam,jestem tu nowa,dopiero co się zarejestrowałam na forum.Ja też niedawno poronilam dokładnie 19 lutego 2017 roku.Poronienie samoistne w 8 tyg.nie miałam zabiegu,wyczyscilam się sama,krwawiłam 2 tyg.Od poronienia nie minął jeszcze miesiąc i nagle wczoraj zauważyłam brazowawe i jasnoczerwone plamienie,teraz już przechodzi.Ciekawi mnie co to jest czyżby zapowiadająca się miesiaczka?Czy jakaś infekcja?Może któraś z Was też tak miała,proszę podzielcie się,z góry dzięki,pozdrawiam
 
reklama
Iwcia321 to mogą być różne rzeczy organizm może się jeszcze oczyszczać i roznie reagowac ,może to też być początek miesiączki ja poroniłam 26.01 ,a małpie dostałam 1.03 tak,ze może to być początek małpy.W pierwszy dzień też miałam niewielkie plamienie i czysto .Dopiero następnego dnia zaczęło się rozkrecać ,a brzuch bolał jak nigdy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry