reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka?

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2021
Postów
2
Witam wszystkie staraczki.
Otóż kilka dni temu wstawiłam posta z wynikiem testu... Rzekomo pozytywnym. Test musiał być zalany, ponieważ dwa następne kolejnego dnia były z jedną kreseczką. Ale zwracam się z takim zapytaniem, może któraś z Was miała podobną sytuację. Dostałam krwawienia po tym teście, trwało dwa dni, niby miesiączkowe. Pierwszego dnia potworny ból, potworne krwawienie, zwolniłam się z pracy, do tego nie mogłam nic zjeść, skręcało Mnie w żołądku jakby jakiś atak albo jelitówka, bez żadnych objawów.. Po dwóch dniach krwawienia dzisiaj ani kropelki, a Ja brak apetytu, ból brzucha taki skurczowy, kłucie jajnika.. Zapisałam się do lekarza ale mam wizytę prywatną dopiero na początku października.
 
reklama
A cykl cyklowi nie równy jeśliby to chodzi. Nie jesteśmy maszynami i raz miesiaczka będzie trwała 4 dni a raz 2 i intensywność tez się zmieni czasem 😉
 
Na podstawie tego co napisałaś chyba nikt nie napisze nic mądrego. Każdy cykl jest inny, możliwe że było to tylko krwawienie śródcykliczne ale ogólnie to chyba poczekałabym do wizyty ;)
 
Do góry