reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minimalny spadek beta hcg

Dołączył(a)
16 Grudzień 2020
Postów
2
Cześć. Trochę się zaczynam stresować. Jestem prawdopodobnie w 6 tc. 3 grudnia moja beta wynosiła 2597 a 14 grudnia spadła do 2385. Objawy ciąży dalej są, brak krwawienia, jutro mam zrobić następna bete. Czy to oznacza że ciaza obumiera?
 
reklama
Cześć. Trochę się zaczynam stresować. Jestem prawdopodobnie w 6 tc. 3 grudnia moja beta wynosiła 2597 a 14 grudnia spadła do 2385. Objawy ciąży dalej są, brak krwawienia, jutro mam zrobić następna bete. Czy to oznacza że ciaza obumiera?
Niestety nie wróży to nic dobrego zwłaszcza jak przez tak wiele dni beta nic nie urosła a spadła...przykro mi
 
Słaby przyrost jest już złym znakiem, a u Ciebie jest spadek :(
Jeśli to nie błąd laboratorium bądź wyniki z dwóch innych laboratoriów, to niestety musisz się przygotować na najgorsze :(
 
Jak dziewczyny piszą, przyrost powinien być 66% po 48h,a u Ciebie jest spadek, raczej ciaza sie zatrzymała , zrob bete jeszcze raz
 
Cześć. Trochę się zaczynam stresować. Jestem prawdopodobnie w 6 tc. 3 grudnia moja beta wynosiła 2597 a 14 grudnia spadła do 2385. Objawy ciąży dalej są, brak krwawienia, jutro mam zrobić następna bete. Czy to oznacza że ciaza obumiera?
A co Cię skłoniło do zrobienia kolejnej bety? Myślę, że beta spadała już dużo wcześniej, ale z większego pułapu. Przygotuj się na najgorsze.
 
Do góry