reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Minusy III trymestru

...a ja mam dośc już mojej nieodłącznej "przyjaciółki " zgagi-ależ mnie męczy :-(

Zgaga męczy mnie w zależności co takiego zjem no i o której mam ostatni posiłek. Chodzi o to żebym nie kładła się zaraz po tym jak zjem, bo wszystko mi "cofa" i piecze.

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi na temat magnezu. Myślałam, że szkodzi dziecku czy coś w tym ostatnim miesiącu. Jak nie o to chodzi to luzik.
 
reklama
U mnie po opadnięciu brzucholka zniknęły poranne osłabienia, po chwilowej krzątaninie......chyba mi uciskał na jakąś żyłę i przeponę, że miałam wrażenie, że zaraz zemdleję.......teraz lepiej :)
 
Ja dziś pytałam o magnez i mam dalej brać. jeśli chodzi o zgagę, to mi nawet już landrynki nie pomagają..
 
Laski współczuję zgagi podobno daje popalić....

Mnie o dziwo nie dopadła ani w pierwszej ciąży ani teraz. Nawet na końcówce.....a byłam pewna, że mnie weźmie, bo przed ciążą miała problemy z żołądkiem. Niby nic nie było, lekkie podrażnienie błony śluzowej ale za to w badaniu opisali, że ten wpust do żołądka mam niezbyt ścisły.....ale jednak trzyma :)

Mnie się imają: skurcze w stopach, skurcze w prawej pachwinie, "chrupanie" w dolnym kręgosłupie jak chodzę, obrzęk "podwozia" jak za dużo chodzę/stoję, teraz sikanie co 10 minut jak śmigam np. na zakupach, na spacerze.....
 
Kochane ja mleka zimnego nie ruszę,co to coca coli to ma działanie odwrotne-jak i reszta gazowanego.Cukierki też odpadają,a kiedyś skutkowały.Tragedia-znów mnie męczy a w domciu ani kawałeczka tabsy na zgagę...Jak ja się mogłam tak urzadzic :zawstydzona/y:
 
reklama
Kochane ja mleka zimnego nie ruszę,co to coca coli to ma działanie odwrotne-jak i reszta gazowanego.Cukierki też odpadają,a kiedyś skutkowały.Tragedia-znów mnie męczy a w domciu ani kawałeczka tabsy na zgagę...Jak ja się mogłam tak urzadzic :zawstydzona/y:

Mam z mlekiem to samo - nie pomaga, nawet zwiększa zgagę, coli nie próbowałam(staram się nie pić słodkiego).

Ubieraj się i do apteki biegnij po Rennie:-D
 
Do góry