reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mleko dla rocznego dziecka

Z tego co mi sie kojarzy to chyba mieszkasz w Hiszpanii...
Ja mowie o krajach rozwinietych tj.Usa, uk.Pisze na podstawie wlasnych doswiadczen i tego co mowili znajomii ale mozna tez wklepac w internet na roznych forach wlasnie mamy tam mieskzajace o tym pisza.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tego co mi sie kojarzy to chyba mieszkasz w Hiszpanii...
Ja mowie o krajach rozwinietych tj.Usa, uk.Pisze na podstawie wlasnych doswiadczen i tego co mowili znajomii ale mozna tez wklepac w internet na roznych forach wlasnie mamy tam mieskzajace o tym pisza.
Hahaha Twoim zdaniem UK jest bardziej rozwiniete jesli chodzi o opieke medyczna niz Hiszpania? [emoji4] Ubawilam sie.
No nic, pozostaje mi zyczyc Ci milego dnis zatem [emoji38][emoji38]
 
Nieagatka a gdzie napisalam ze rozwinietych pod wzgledem opieki medycznej??hmmm..interpretujesz sobie wszystko ewidentnie tak jak chcesz...





Rowniez milego dnia.
 
Ostatnia edycja:
Nieagatka a gdzie napisalam ze rozwinietych pod wzgledem opieki medycznej??hmmm..interpretujesz sobie wszystko ewidentnie tak jak chcesz...





Rowniez milego dnia.
Rozmawiamy o pediatrach zalecajacych mleko krowie wiec nie wiem jakie inne rozwiniecie jesli nie medyczne, mialoby miec tu znaczenie.
Ale z argumentem "kiedys sie tak robilo i zyjemy" nie da sie dyskutowac. Kiedys ludzie siedzieli w jaskiniach i po to z nixh wyszli, zeby korzystac z wiedzy jaka daje nam postep.
 
Oj wielkie ma znaczenie ogolny rozwoj spoleczenstwa...wyksztalcenie itp.

Co do postepu nie zawsze jest on dobry .....nie zawsze to co nowe jest lepsze bo reklamuje sie je w tv a ktos zarabia na tym kupe kasy.
Druga sprawa jest taka ze znam z bliskiego otoczenia conajmniej 3 dzieci w tym moje ktore po kp dosttalo mm i meczylo sie z biegunkami przez ladne tygodnie dopiero przejscie na mleko krowie zalatwilo sprawe.

.....nie bez powodu zmieniono tez wytyczne dotyczace karmienia jescze jakis czas temu zalecalo sie mm do 3rz a teraz tylko do 1rz...jakis powod chyba jest?

Aaa i zeby bylo jasne ja nie mowie o podawaniu mleka krowiego dziecku do 1 r.z. tylko dziecku ktore ma odpowiednio zbilansowana diete a mleko nie jest podstawą jego zywienia.

Poza mm to tez krowie mleko tylko w proszku...i z dodatkowa porcja zwiazkow chemicznych...
 
Ostatnia edycja:
Do góry