reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mlode Mamusie

Maggusia

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Witam!
Czy sa tu jakies mlode mamusie tzn 20 lat moze mniej???????????

reklama

Maggusia

Fan(ka)
Rozwiązania
0
:laugh: to bardzo sie ciesze mi 20 wybije w lutym 2006:)
spodziewasz sie dziewczynki czy chlopczyka?jesli moge zapytac:)

Mama Boo

Mama Zinella i Whitmona
Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
Pani Doktor mówiła na ostatnim USG, że nie wqidać jajek, czyli dziewczynka :D A tak na serio to mam jakieś przeczucie, że pod serduszkiem noszę Małą Gaję / Laurę. Czyli Maggusia też jesteś po maturce ledwo co ?

Maggusia

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Tak wlasnie ledwo co jestem po maturce:)
Gratuluje dziewczynki ja prawdopodobnie bede miec chlopczyka:) ale to jeszcze na 100%nie jest pewne.Mysle ze jak na nastepnej wizycie powie mi ze to napewno chlopczyk to uwierze chociaz juz mowie do brzuszka MOJ MALY SYNUS w sumie widzialam narzady ale pisiorka nie widzialam hehe juz nie moge doczekac sie nastepnej wizyty a to dopiero za miesiac.Mowi sie tez ze jak nie zobacze to nie uwierze...hihi
Mam do ciebie pytanie: Jak patrza na to wszyscy(przyjaciele rowiesnicy czy starsi)ze taka mloda kobietka bedzie miala dzidzie?Bo ja spotkalam sie z roznymi opiniami.Pozdrawiam

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Rozwiązania
0
witajcie dziewczynki:)
ja tez mloda mamusia jeszze, w kwietniu 2006 21 skoncze.tyle tyko, ze ja z lipcowek.
co do znajomych, to spotkalam sie z bardzo roznymi opiniami, ale wiekszosc uwaza, ze zniszczylam sobie zycie, koniec z imprezami, rozrywkami itp. takie jest ich podejsciedo sprawy. a ja, mimo iz dzieco nie bylo planowane( raczej "wpadka)pogodzilam sie juz z mysla, ze zostane mamusia i zaczynam sie z tego cieszyc:)bo w koncyu nie imprezy sa w zyciu najwazniejsze, tylko kochajaca sie i szczesliwa rodzina. a z zycia towarzyskiego czy ze studiow majac dziecko nie musze rezygnowac, takie jest moje zdanie na ten temat.

Maggusia

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Marthusia Witam w naszym gronie! bardzo sie ciesze ze do nas dolaczylas:)
Zgadzam sie z twoim zdaniem na ten temat mam prawie podobne...Tylko ze u mnie dzidzia byla planowana i nawet przyznalam sie do tego rodzicom ze planowalismy na poczatku byl to dla nich szok a teraz ciesza sie razem ze mna.Co do moich znajomych to wlasnie rozne sa opinie jedni mowia ze jak sie kochamy to dziecko nie stoi wogole na przeszkodzie a nianki istnieja albo znajdzie sie pomocna dlon ze jak bedzie sie chcialo isc na impreze to mysle ze ktos raz na jakis czas zostanie:)na pare godzinek a drudzy ze zmarnowalam sobie zycie i daje teraz szanse wybicia sie dziecku a nie mi.Ja np bylam tancerka w dyskotece oraz pozowalam do zdjec(fotomodelka) i co?zrezygnowalam z tego zycia bo chcialam miec moje ukochane malenstwo pelna rodzine to sie dla mnie liczy i bardzo sie cieszymy ze bedziemy miec nasza kruszynke.Wiem ze jak urodze to jeszcze z dzidzia popozujemy do zdjec ,a tanczyc zawsze moge.

Marthusia

mama Lenulca i Fasolki:)
Rozwiązania
0
jasne, ze tak. majac dziecko nie musisz rezygnowac ze swoich marzen, planow!wszystko da sie pogodzic, wystarczy tylko chciec.ja tez tancze, ale taniec towarzyski, pewnie niedlugo bede musiiala przestac, bo z brzuszkiem to ciezko, ale chce tanczyc tak dlugo jak dlugo sie da:)
ja rowniez sie ciesze, ze zostane mama:)i nie rozumiem ludzi, dla ktorych ciaza to koniec swiata..pewnie, bedzie teraz inaczej, ale to nie znaczy ze gorzej. a przyjscie na swiat takiego Maluszka wiele nam wynagrodzi:)
Nasi rodzice tez byli w szoku, ale ostatecznie sie ucieszyli. a mama mojego faceta, powiedziala mi ostatnio, ze cieszy sie, iz to wlasnie ja bede matka jej wnuka/wnuczki. az sie wzruszylam jak uslyszalam cos takiego.

Maggusia

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Woooooooooow Marthusia jakbym ja cos takiego uslyszala to tez bym sie wruszyla.Ja tez tanczylam taniec towarzyski przez prawie 6 latek:)
Mysle ze dziecko to owoc czystej milosci tej najpiekniejszej i prawdziwej.
Nienawidze jak ludzie mowia ze dziecko to problem to przeciez SZCZESCIE.Wiadomo sa wyrzeczenia ale da sie rade.

reklama
K

kasiula matula

Gość
ja też zaliczam sie do tych młodszych mamusiek
mam 19lat
maturkę przed sobą noi ciągle jeszcze szkołe do ktorej strasznie nie chce mi sie chodzic ::)
ale dobrze sie czuje jako młoda przyszła mama
nie załamała mnie wiadomośc o ciąży a nawet wręcz przeciwnie bardzo sie cieszyłam bo gdzieś w głebi serduszka bardzo chciałam mieć już dzieciątko ;)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Przyszle mlode mamy :) Młodziutkie mamy 365
ewunia1987 MLODE MAMY!!! Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 18
aniaslu Lutowe mamusie 2021 priv Lutóweczki 2021 575
Madzia04071990 Mamusie pomocy!!! Waga 11-miesięcznego dziecka Sierpniowe mamy 2019 60
momtobe_90 Wrześniowe mamusie - lista Wrześniówki 2020 56
U Mamusie 4 latków! -TEMAT GŁÓWNY Przedszkolaki 10
1 Mamusie podpowiedzcie jaka to płeć? Wrześniowe mamy 2020 2
aniaslu Wrześniowe mamusie 2020 Wrześniówki 2020 27057
S Mamusie pomocy Potrzebuję porady 8
U Mamusie potrzebna Wasza pomoc ! Potrzebuję porady 0
MDNMO Mamusie Dolny Śląsk 2
xzeroperfekcjix Czy są tu jakieś mamusie z Poznania? Potrzebuję porady 6
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 8666
aniaslu Lipcowe mamusie 2020 (nieaktualny) Lipcowe mamusie 2020 48
aniaslu Sierpniowe mamusie 2020 prywatnie Sierpnióweczki 2020 41342
monisia.p Mamusie pytanie nie dzieciowe Sierpniowe mamy 2019 11
Aleksandra2277 Mamusie Rydułtowy i okolice Mamy z różnych miejscowości 0
aniaslu Kwietniowe mamusie 2020 Kwietniowe mamusie 2020 45358
aniaslu Marcowe mamusie 2020 Marcóweczki 2020 17027
Gosiaprzyszlamama2019 Mamusie listopad 2019 Potrzebuję porady 0
Blanka8 Złote rady: na jakie pytania szukacie odpowiedzi mamusie wieloraczków? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 6
N Wrzesniowe mamusie 2019- przygotowania Potrzebuję porady 1
Lusi29 Mamusie listopad/grudzień 2019 Ciąża, poród, połóg 13
aniaslu Grudniowe mamusie 2019 prywatnie Grudniowe mamusie 2019 57301
S Lipcowa mamusie ;) waga wzrost data i wszystko inne Dzieci urodzone w 2018 roku 5
M Mamusie z Bemowa Warszawa 1
1 Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :) Przyszłe mamy 11194
N Mamusie z dziećmi z nadciśnieniem! Potrzebuję porady 0
M Mamusie pomóżcie Żywienie 3
M Mamusie pomóżcie Potrzebuję porady 5
M Młode mamusie (przyszłe/obecne) Młodziutkie mamy 4
Wiolinka84 Są tu jakieś Mamusie które siedzą w domu z dziećmi? Mamy będące w domu 15
S Czy są jakieś mamusie z Bytomia i okolic? Mój poród 6
Lovi23 Mamusie lezace Przyszłe mamy 11
S Przeterminowane mamusie Potrzebuję porady 13
L Mamusie z Rudy Śląskiej i okolic Śląsk 0
mysiaka92 Lutowe mamusie 2018 Lutowe mamy 2018 9816
A Są tu jakieś mamusie z Poznania ? Poznań 1
A Młode mamusie po dwudziestce :) Młodziutkie mamy 12
N Witam Łódzkie mamusie! Ogłoszenia - Łódź 0
xBUMx TABELKA - MAMUSIE PAŹDZIERNIK 2017 Dzieci urodzone w październiku 2017 49
katarzyna_s Mamusie z okolic Hanwell Mamy z UK 0
babymamusia Fit Mamusie do lata ! Dzieci urodzone w marcu 2017 14
--Aga-- Przyszłe i już obecne Mamusie Białystok 222
A ANKIETA - Przyszłe Mamusie, proszę o poświęcenie 5 minut :) Ciąża, poród, połóg 1
Justyna5789 Mamusie z Niemiec pomocy :( Mamy z Niemiec 2
A Mamusie 2017 oczekujące pierwszego dziecka Przyszłe mamy 111
Paula_Antosia Mamusie po operacji serca. Potrzebuję porady 0
IzaLeo87 Wesele i 6/7 mc ciąży mamusie pomóżcie :) Potrzebuję porady 10
Karolina2412 Lipcowe mamusie 2017 Przyszłe mamy 4