reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam z rana!
My wczoraj byliśmy na ważeniu i mierzeniu. Adaś ma 64cm długości i waży 6680g. No i pediatra kazała mu rozszerzać dietę.. I powiedziała że jak Adaś nie chce jabuszka to żeby ugotowanego ziemniaczka mu podawać.. Ja jakoś do ziemniaka nie jestem przekonana teraz. Moim zdaniem za wcześnie.. A wy jak sądzicie??
A ja znowu się pokłuciłam z mężem.. Mam już tego dość:-(

Widzę że toczy się rozmowa na temat leżaczka.. Ja osobiście jestem za czymś stabilniejszym niż to co femme pokazała. Jak mam taki leżaczek jak ona_mika i Adaś też najbardziej lubi kurkę.. I przynajmniej jest stabilny i się nie boję o małego. Nie twierdzę że koniecznie musi być leżaczek do 18kg ale przynajmniej żeby był stabilny.

Już was nadrobiłam ale nie mam weny żeby odpisywać każdej z osobna. Będe pisać pewnie teraz na bierząco..
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to i ja odezwę się po nocy, bo do szpitala niestety nie trafiliśmy.
Skurcze jakby ustały, ja zasnęłam, w nocy budziłam się kilka razy przez skurcze, ale nie były mocne i zrobiły się nieregularne znowu :baffled: Od rana nadal mam delikatny ból w podbrzuszu jak wczoraj, malutkiej chyba nie spieszy się do mamusi ;-). Dziś będę kontaktować się z moją doktorką, chcę ją podpytać czy to normalne itd.
Ciągle wyczekujemy. :-)
 
BlackWizard-No i troszkę Ci zazdroszczę,że za pare dni będziesz mogła przytulić swoje maleństwo.Chociaż powiem ,że okres ciąży też jest wyjątkowy.
 
To jest ten czas aby dojrzeć do odpowiedzialności. Widzę to najbardziej po moim narzeczonym,który codziennie się zmienia-dorasta do roli tatusia.
 
Galareciu a czemuz mezem cos nie tak?? Znowu wypomina sloiczki?/ Mam nadzieje, ze wkocu bedzie dobrze:tak:
Black widze, ze Ty dalej sie meczysz.. mam nadzieje, ze coreczka w koncu zdecyduje sie na wyjscie:tak:
Lenka bardzo Cie prosze, zebys edytowala posty jak chcesz cos dopisac.. a tak nabijasz niepotrzebnie posty:tak:
 
Baśka niestety słoiczki. No i to że powiedziałam przy jego mamie że on mi pieniążków żadnych nie daje.. No ale dzięki temu mam jakieś tam drobne z wczorajszego wyjazdu do koleżanki i w razie czego mogę Adasiowi kupić sama słoiczki.. Ale dzisiaj spróbuję tartego jabuszka. Może bardziej polubi.. Zobaczymy..
Mam już dość tej całej sytuacji..
 
reklama
Baska201-Zauważ ,że jestem nowa i nie wiedziałam,że można coś dopisać do starego postu. Czasem człowiek po wysłaniu chce coś dodać. Jestem tu od paru dni i dopiero nabieram wprawy. Teraz już wiem jak to zrobić. I się poprawie.A tak wogole to od paru miesięcy jestem nie sobą.czasami jakbym gdzieś zostawiła swoją głowę.
 
Do góry