reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A my wlasnie wrocilysmy od lekarza.Laryngologa tym razem.Eh..Wysylaja nas na badanie sluchu bo mala ma cos w uszkach:-( jakis plyn czy cos..

Black współczuje okresu...
panistepelek strasznie madre spojzenie ma Twoja dzidzia:tak:.
 
witam:)

krystynka,-dziewczyny mają rację. Ja też parę dni przed porodem latałam po sklepach,kupowałam ubranka(wszystko zostawiałam praktycznie na sam koniec:sorry2:) W domu sprzątałam,sił miałam aż nadmiar:-p (chociaż samych skurczy dostałam z nerwów,..:-p)

panistepelek- śliczniuśka ta Twoja córa:tak:

Adilea- ja byłam wczoraj u pediatry,tak na konsultacji (zmartwiły mnie węzełki powiększone na szyjce,na szczęscie to nic groźnego) i czeka nas konsultacja u neurologa, Mały ma jakieś kurcze w szyjce:dry: ogólnie głowy nie obraca na lewą strone,trzyma praktycznie cały czas na prawej... Z prawej piersi w ogóle nie chce jeść... pokarm mi zanika, ale poradził mi karmienie "spod pachy" i jest git:-p
 
Powiem wam, że chyba mi się wody sączą ale nie jestem pewna, nie jest tego dużo ale to nie jest gęsta wydzielina tylko taka wodna. Jeżeli przez noc mi nie przejdzie to jutro z rana pójdę do lekarza.

krystynka88 a Ty kochana jak się czujesz?
BlackWizard współczuję, ja nie wyobrażam sobie co będzie jak ja dostanę okres.. eh przyzwyczaiłam się do braku okresu. ;P
pola997 szkoda że ja tak nie pomyślałam i wszystko kupiłam miesiąc przed. No tylko wózek jeszcze został do kupienia. :-)
 
Pierwszy raz w życiu brzuch mnie boli podczas okresu :baffled: Teraz już mi ciut lepiej, bo nafaszerowałam się nospą. My w poniedziałek wybieramy się na szczepionko ;-)
Zobaczcie jakiego mam renifera :-D
 

Załączniki

  • Obraz 156.jpg
    Obraz 156.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 29
Maagda ja już dziś mojemu Grześkowi marudziłam rano, że chcę znów być w ciąży żeby tylko okresu nie mieć :-D A do kogo Julka podobna, to sama nie wiem ;-) Jedni mówią, że do mnie, drudzy że do tatusia :-)
 
pola997 masz namiary na jakiegos dobrego neurologa? bo myszka strasznie odchyla glowe i tak dziwnie to wyglada ze zaczynam sie martwic.
BlackWizard podobna do Ciebie;-)
Maagda_ zazdroszcze bezbolesnych okresow.
 
magdaa- ja podczas okresu umieram....na szczęście jeszcze nie mam;-)

Black- córcia (moim zdaniem z tego co na zdjęciach widać )jest podobna do Ciebie:tak: i to bardzo....

Adilea- ja dostałam od mojego pediatry namiar na pediatrę, która jest też neurologiem(ponoć bardzo dobrym, i ma świetny kontakt z dziećmi) Jakbyś była zainteresowana-dr Marzena Ambicka -Ciba nr 606454887. Przyjmuje w Promyku na Swobodej,ale można też umówić się na domową wizytę.
 
reklama
Witam mamusie z rana.
MAGDA PÓKI co nie masz co się martwić. Ciążą nawet do 42 tygodnia może trwać i dopiero po tym czasie jest jakieś ryzyko. No a pozatym to masz jeszcze kilka dni. Pytałas się o herbatę malinową to możesz pić po szklance na dzień. To w ranach przygotowania do porodu. Gdzieś czytałam że picie takiej herbatki w trakcie ostatnich tygodni ciąży szykuje macice do skurczy i niby poród łatwiejszy.
KRYSTYNka Trzymam kciuki. Żeby szybko Cię wzięło i szybko poszło. Ja to przez 2 tygodnie czułam takie lekkie napięcia brzucha. Byłam 2 tyg po terminie. Leżałam w szpitalu. Z dziewczynami z sali opowiadałysmy kawały taki śmiech był że szok. No i zaraz w nocy po północy poczułam potrzebę na kibelek. Myślałam że mam zaparcia ale to były skurcze.
BLACK zdjęcia śliczne. Świetnie wyglądasz i corcia też rośnie. Ja jeszcze pamiętam swoją pierwsza @ po porodzie jak Justynkę rodziłam. Brzuch mnie nie bolał ale za to głową nadrabiala i do tego 40 stopni gorączki.
MamaBLANECZKI Zdrówka życzę.
ADILEA MAM nadzieję że to przejściowe co dolega córce.
POLA To się nazywa przykurcz szyi. Są niby jakieś ćwiczenia na to.
Za mną noc taka sobie. Mały zasnął coś po 22 po zjedzeniu 270 ml mleka z kleikiem. Obudził się ok 1. Dałam mu 150 ml mleka i spał do jakiejś 4. Wzięłam go do łużka i tak spał z nami aż do rana. I śpi nadal. Justynka już buszuje. Mimo że wczoraj po 23 poszła spać wstała wcześnie. Ja czekam na @. Lada dzień powinna się pojawic. Jutro na bioderka z Mareczkiem jedziemy. On jakoś prawą stópkę wykręca. Mam nadzieję że to przejściowe.
Dzisiaj do kościoła jedziemy. I nie wiem czy brać Justynkę ze sobą. Ona strasznie się zachowuje jak jest w tłumie ludzi. Wyglupia się i popisuje.
 
Do góry