reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Black - Ja z mężem jakieś 6 tygodni po porodzie współzyłam pierwszy raz. Nie miałam szwów ani rzadnej większej rany ale wiadomo, że na początku to tak delikatnie i spokojnie, bo jednak coś tam bolało.

mamaola - Fajnie, że nic złego się nie dzieję. Ale chyba takie buciki to sporo kosztują.
 
reklama
Maadzia - powiedz Ty mi kiedy my w koncu urodzimy? :-D:-D:-D
Mamaola - duzo slyszalam o mamusiach, ktore sie "przeterminowaly", ale nie sadzilam ze i ja do nich dolacze. A jednak. Lekarz juz 3 tyg. przed terminem ostrzegal, ze maly jest gotowy do wyjscia i ze tylko czekamy. A tu BACH!! Ja juz po terminie ;o)
 
Ostatnia edycja:
panistepelek-buciki kosztuja okolo 100zl no troszke drogo ale co tam...
krystynka88-ja jakos nawet nie myslam ze urodze po termine nawet wszyscy mysleli ze wczesniej urodze bo duuuzyyy bebenek mialam i nisko bardzo a pod koniec to juz tak ciezko mi bylo chodzic ze szok...dlatego wspolczuje i trzymam mocno kciuki zeby juz dzidzia zechciala wyjsc...
 
Witam. Rozumiem cię bardzo bolesne to musi być dla ciebie ale nie możesz się załamywać ! Twoje nerwy depresje odbiją się na maleństwu. Masz dla kogo żyć. Pod sercem nosisz najpiękniejszy skarb. Dzieciątko daje dużo radości nawet więcej czasami niż mąż. Ja bym temu draniowi podziękowała za to że stałaś się kobietą w ciąży. Nie słuchaj jego argumentów bo do dzidzi trzeba dwoja a w ciąże nie zaszłaś z zapylenia ! Głowa do góry ciesz się ciążą i dzieciątkiem. A napewno kiedyś znajdziesz mężczyzne dojrzałego który pokocha ciebie i maleństwo.
Pozdrawiam
 
MAMAOLA Co jak co ale tak jak Stepelek pisała na zdrowiu dziecka nie powinno się oszczędzac.
BLACK Jeśli chodzi o mnie to ją już 4 tyg po porodzie próbowałam ten teges z gumkami oczywiście.

niedawno wrócilismy Z poradni preLUKSAcyjnej. Z bioderkami wszystko w porządku. Ostatni raz mamy przyjść jak mały chodzić zacznie.
 
reklama
Ewi- wszyscy mówią o tych bioderkach,że trzeba sprawdzić czy wszystko jest okay.... Koleżanka mówiła że wsadza małej na pampersa jeszcze tetrową pieluchę żeby nóżki były szerzej... Siostra mi mówiła,że pediatra wysłał ją na konsultacje do ortopedy.... Mój natomiast nic mi nie mówił. I nie wiem czy jeszcze za wcześnie, czy może faktycznie coś zacząć działać:-p

Maagda_, krystynka- pomyślcie że już bliżej niż dalej:-p Musicie urodzić w końcu;-)

coś tu tak pustno, ostatnimi dniami....
 
Ostatnia edycja:
Do góry