reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A my dzisiaj zaliczylysmy dwa spacerki:-):-). Taka sliczna pogoda ze az zal bylo siedziec w domku. Juz sie nie moge doczekac lata. A myszkowemu tacie znow cos wypadlo i wlasnie dostalam esa ze nie przyjedzie do malej:baffled::dry:.

umi2 mi tez ostatnio cos odwala i wsciekam sie na caly swiat:sorry:. Mam nadzieje ze dzidzia urodzi sie zdrowa i nie bedziesz musiala byc na jakiejs diecie bo po sobie wiem ze jest ciezko:dry:.
mamaola zdrówka zycze:tak:.
Magda mam nadzieje ze Twoj kolor sie uda bo ja na siebie patrzec nie moge:-p:-p
 
Witam:)

My też byliśmy na długim spacerku:tak: pogoda śliczna była:-) Już taka mogłaby zostac:tak:

Adilea- na pewno nie wyglądasz tak źle:tak: po prostu pewnie ciężko Ci się przyzwyczaić do nowego koloru;-)

Magda- Dobrze,że tak szybko mała będzie miała chrzest, potem tak się odkłada i odkłada;-) Będziesz miała z głowy:tak::-)

umi- Może nie będziesz musiała stosować dietki, mój teraz za bardzo nie toleruje laktozy i muszę uważać co jem, ale czego się nie robi dla dziecka:-p Z karmienia piersią na pewno nie zrezygnuję;-)

Jutro mam zamiar na zakupki się wybrać...:-) Grzesiek ma wolne w pracy , więc zostanie z małym:tak:
 
Moje dziecko znow zjadło dwa cyce i 120ml nutramigenu i mam wrazenie ze nadal jest glodna. To normalne czy mam małego obżartuszka?:eek::baffled:

pola997 zazdroszcze zakupow. Ja ostatnio siedze całymi dniami sama z mala i nie mam na nic czasu:-(
 
Cześć Dziewczyny. Ostatnio nie mam nawet kiedy napisać. Wchodzę na BB czytam co u was i powrót do zajęć domowych. Wczoraj mój mąż zrobił Zuzance piaskownice:tak: Wyszła świetna:-D
Z bardziej smutnych rzeczy to jade jutro na wycięcie gózka. Martwie się bo karmie piersią i nie będę mogła wziąść żadnych mocniejszych leków przeciwbólowych:no: Na szczęście Mój bierze urlop i od jutra do niedzieli mi pomoże przy małej.
 
Wczoraj już do Was nie zajrzałam, bo po naukach padałam z nóg :-). Nie były jakoś bardzo nudne, bo ksiądz mówił jak technicznie wygląda ślub, kiedy będziemy podpisywać dokumenty, co mam zrobić z kwiatami przy wymianie obrączek itp. ;-)

Julka pięknie przespała noc, więc ja jestem wypoczęta. Zaraz idziemy na spacerek, bo piękna pogoda jest i żal w domu siedzieć. A później wyruszam z moim przyszłym mężem :laugh2: po koszule do ślubu. Ja wczoraj umówiłam się już w studiu make-up'u na makijaż ślubny, a w piątek idziemy podpisywać umowę o sale i zapłacić za nią :-)

AdiLea ja myślę, że to normalne, moja Julka też miewa takie dni. A może zjadła dwie piersi, bo akurat mało mleczka było, różnie bywa ;-) Ty się ciesz, że ona Ci ładnie je ;-)

Olena262 guzka :eek: ałaaa, współczuję.

Pola Tobie to dobrze :-p Też bym się na zakupy wybrała :-p

Mamaola a jeśli można spytać to dlaczego tak późno chrzciny robicie? Ja też w kwietniu robię, ale 26 :-)
 
witam wszystkich, jestem nowa, mam 22 lata, dzis ujrzalam dwie kreski, dziwne uczucie radosc ze strachem poplatana,ale ok, od razu polecialam na hcg, wyszlo 10, to 22 dzien cyklu, to dobry wynik czy za niski?
 
Dostałam prezent od kuzynki dla Alanka, lezaczek firmy GRACO, taki: OKAZJA! Leżaczek Graco Travel Bouncer od 0-11 kg (587978753) - Aukcje internetowe Allegro Bardzo mi się podoba, taki delikatny kolorek fiołkowy :-)
Black - Tak mam kołyseczkę :-) Pewnie starczy na kilka miesiecy, a pozniej kupie kojec z przewijakiem odrazu, teraz jednak chciałam zeby Maluszek mial kolyseczke :-)
pola997 - Mam 168cm. więc troszke tych centymetrow mam. Mam kołyseczke firmy Kolcraft, zamówiłam na Allegro :-)
Ellie - Witam. Ciesze się że rodzice tak dobrze przyjeli tę wiadomośc. A co do Tatusia mam nadzieje ze przestaniecie sie klocic, teraz w ost. tygodniach nie mozesz sie denerwowac :-)
Maagda_ - Pewnie warto wydac troszke pieniazkow, i miec pewnosc że Maluszek nie zachoruje. Nawet nie wyobrazasz sobie ile ja swoich ciuchow powywalalam bo nie mialam miejsca dla ciuszkow Alanka. Teraz On ma swoja komode i czesc mojej szafy :-)
 
Witam!
Ostatnio taka ładna pogoda u nas że jak nie spacer to porządki i nie mam za bardzo czasu zajżeć do was.
ADILEA No to tatuś Hani się popisał. Mam nadzieję że jeszcze się ułoży. A włosami się nie przejmuj. Pewnie i tak ładnie wyglądasz.
UMI Jedz póki możesz. Potem pewnych rzeczy przynajmniej na początku nie będziesz mogła jeść.
BLACK Ja nie bałam się pierwszego tańca. Po prostu przytuliłam się do S i tańczyliśmy przytuleni do siebie. A wiesz jaką piosenkę będziecie mieli jako pierwszy taniec? Mi przypomniała się moja wpadka w kościele. Właśnie przy wymianie obrączek trzymałam kwiatki w rękach ale jak ja miałam zakładać dla S to odłożyłam je, przy zakładaniu obrączek obrączka S nie chciała wejść i ksiądz mówił że tak jak na gwinta wkrecąc trzeba. A na sam koniec zamiast za ołtarz iść chciałam wychodzić. Emocje jednak robią swoje.
No a ja dziś powinnam @ dostać. Ciekawe czy i tym razem się spóźni.
 
reklama
Witam ponownie.

Dziewczyny,pisze bo mam do Was pytanie.wróciłam z USg.lekarz mnie nastraszył bo stwierdził że dziecko ma dużą głowke(różnica miedzy nóżka a główka 3 tygodni) po czym obejrzał dokładnie i mówi ze główka jest po prostu okrągła wiec musi sprawdzic obwód i z obwodu wyszło juz w porzadku. Tak samo komory mózgu nie swiadcza o wodogłowiu,ale ja zastanawiam sie czy to ma znaczenie ze głowka jest bardziej okragła?
 
Do góry