reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kolia a pozniej bedzieicie razem z rodzicami mieskzali czy sami? jezlei cchecie z rodzicami to odradzam odrazu :D cos o tym iwme i to najgorsza decyzja jaka mozna podjac :p

truskawka
wiesz no nie wiem jaki twoj facet jets,ale ja swojego tylko raz do takiego stanu doprowadzilam, ze ywchodzil z domu, ale w koncu nie wyszedl :p, troche nie fair, ze nie odbiera tel mimo wszystko.. no nie wiem, uwazam, ze powinien wrocic i obgadac sprawe. ale proboj do niego dzwonic moze sie odbierze w koncu, moze sms napisz? no nie wiem, popros zeby chociaz ci napisal gdzie jest

a my uciekamy, jedziemy do dziadkow na basen :p tosia sie nie pokapie ale moze nozki pomoczy? za to ja sobie poplywam :D ach juz nie moge sie doczekac ok lece papa
 
reklama
Matosia poczekaj , przyjdzie taki czas ze sama bedzie wleczala Tosi bajke zeby tylko chwila ciszy byla i zajela sie ogladaniem :-):tak:
a z tymi restauracjami to uwazaj ;-) moja kuzynka po weselu pojechala do domu !! w niedziele kolo 10 przyjechali i mowia ze chca reszte jedzenia co zostal to dali im 2 blaszki ciasta , jakies 3 misieczki salaty i troche wedliny :confused2: heh smiechu warte :sorry:moja szwagierka pracowala przy weselach to nieraz mowila ze braly normalnie do domow ciasta,owoce i inne rzeczy a mloda para miala zaprzeproszeniem ochlapy bo wmawial im szef ze tylko tyle zostalo :sorry:

Kolia a ja sobie nie wyobrazam wesela jedno dniowego :no: jak sie bawic to na calego :-)

Truskawka a przepraszalas go w smsach ? :sorry: ja Ci nie pomoge bo lepiej znasz swojego faceta i wiesz dokladnie o co poszlo !!
fakt zle zrobil ze sie nie odzywa i nie daje znaku zycia :confused2: widac musialas go niezle zdenerwowac :-p:rofl2:
 
Pozwolicie ,ze sie wtrące co do wesela.Moim zdaniem kazdy robi wesele takie na jakie jest go stać.Mnie nie bylo by stac na 2 dniowe szalenstwo.Poza tym bliskiej rodziny nie mam duzej,a nie bede zapraszać przecież wszystkich kuzynów rodziców z dziecmki których widze raz na 5 lat.Tylko po to by miec 200 osób.Moja mama ma tylko brata,tata siostre z dziemi plus chrzestni z rodziną ,dziadkowie i moje rodzeństwo to raptem 35 osób do tego 2 najblizsze kolezanki,i od strony mojego chlopaka jakies 25 osób.I to tyle.Poza tym wydaje mi sie ,ze takie jednodniowe wesela są teraz w modzie.Ja drugi dzień nie mialabym juz takich typowych poprawin tylko dyskoteka i grill dla znajomych.Bo mamy duzo znajomych a ciezko by mi bylo kazdego zaprosic jeszcze z osobą towarzyszącą.Dlatego bym ich zapraszala na slub a potem dopiero na te "poprawiny".

A co do regionów to byliscie kiedys na goralskim weselu?? Tam sie pije i bawi od czwartku do nastepnej soboty:tak::tak: czyli srednio z 10 dni.Ja bylam 2 lata temu,to jeden koleś po 4 dniach picia dostał drgawek i go pogotowie wzieło.A bylo to rodowity goral.My po 3 dniach wrocilismy.
 
Karolina- zostań bo i tak mało kto teraz się tutaj odzywa:p

A co do wesel to ja uważam że zazwyczaj ludzie robią duże żeby się pokazać znajomym jacy oni to nie bogaci :| U mojej siostry rodzonej ma być około 250 osób, fakt mamy dużą rodzine ale ja w przeciwieństwie do Niej wolała bym mieć małe skromne wesele góra 100osób.
Po za tym niby raz w życiu jest wesele ale ile to kasy pójdzie w jeden dzień:/ Dobra przyznam się:p Nie lubię wydawać kasy na to co nie jest aż tak bardzo potrzebne:p
 
Ostatnia edycja:
Karolina no wlasnie czemu uciekasz ? :sorry:

Justysia czy ja wiem , My bogaci nie jestesmy :-p :-) ale rodzice zrobili wesele na 200 osob niedlatego zeby pokazac jacy to Oni nie sa tylko z racji tego ze wydaja za maz ostatnia corke - u Nas przynajmniej jest cos takiego ze z cala rodzina utrzymujemy kontakt no a ze jest taka duza to nie moja wina !!

Mazia ja raz widzialam goralksie wesele na plycie :rofl2: podobalo mi sie :tak: lby maja strasznie mocne , mimo ze dzien wczesniej pili litrami drugiego dalej pije i im malo :szok::sorry:
 
hej dziewczyny:)
no na Lwowskiej to jest tragedia:p
a jesli chodzi o bezsenna to poszla dzis do innego szitala iprzyjeli ja bez problemu;]zostawili ja i zrobili ktg ale niestety zadnych skurczy..=/
ja dzis mam wizyte u gin..mamnadzieje ze wszytsko ok z dzidzią;-)
 
samasamotna no wkoncu jest w szpitalu :tak: dzieki za info ;-)
nom ciekawe kiedy urodzi wkoncu tego Kubusia - bo chyba tak ma kiec na imie Jje synek ? :sorry::happy: napisz Jej ze Trzymamy Kciuki ;-)
 
reklama
samasamotna powiem Ci że ogólnie na młodych mamach jest teraz mało dziewczyn w ciąży bo wiekszość się rozpakowała. :) Ale widzę że będziesz młodą mamą wiec zapraszamy na wątek główny. :) :tak:
 
Do góry