reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ja w tej przyhodni nasze zdriowie tu nalezy mala sa same staruchy wredne i co chodze to akas inna nas rzyjmuje u mniw w przychodni ie ja naleze jest fajna dr wieczorek ja tez do niej chodzilam jak mial 14 lat do 18 troku zycia ma podejsie do dzieci ale to jest daejj ale postanowilam ze sie przepisze bo szkoda moich nerwow i dziecka bo tez wyczuwa atmosfere a tam bedzie nas wozil moj m abo tata tesciu zawze ktos sie znajdzie bo ja bylam juz na 1 jazdach w srode mam nastpna :p:)
dziewczn we bylyscie juz z maluchami na badaniu przesiewoym sluchu???bo my mamy dopiero lutego w Ka-ce . do mam starszy czy bylyscie ???
aha dzis mamy roczice 1 zaplodnienia aszego Baczka:)
jszcze jest fajna promocja w tESCO NA CHUSTECZKI NAWILZAJACE CLEAN & PLAY 4 PACZKI PO 72 SZTUKI ZA 14,99:) i pampmki jumbopack 2 opakowania po 85 zl razem 164 pampki :) i ashra bo ty tez karmisz butla tansze mleko jest w tesco moje w realu -bo mam 5 min spacerm kosztuje 21.90 za 400 gr w eklerku po 23,50 400 gram a w tesco 20,90:)
 
Ostatnia edycja:
Mój do niedawna jadł 4* po 210 mleka i 2 słoiczki (1 obiadek i jeden deserek).

Teraz ma rózne dni. Sama nie wiem ile mleka mu robić. Jak jest dobrze zje wszystko-jak dziąsła napuchną to ledwo 120 choc widze,ze jest głodny. Chciałam mu dawac 3 razy mleko,ale nie dało rady. I tak budził mi sie o północy na mleko. Jedno karmienie mu odpuszczam i wystarczy,ze zje 100 a ja sie ciesze. Byle głodny nie chodził.
 
niunia90 ja też robię prawko tylko że ja jestem dopiero po 2 wykładzie
my mieliśmy badania słuchu zrobione w szpitalu zaraz po porodzie i mój niuniuś słyszy:-)
 
to moj P. juz by cie kochal jakby to przeczytal!!!! :D on kocha ta gre!!!!!!!!!!!! :tak:

No to kolejny na tym forum :-p

femme fatal Ninka już na noc zasnęła...? Zuzka zrobiła sobie drzemkę :dry: niedługo się pewnie obudzi, a na noc to zaśnie po 23.. i z 5 razy się w nocy obudzi :-p

Tak ona zasypia 20:30 i śpi tak do 9 :-)

Ale dzisiaj miałam noc ... :dry: mała miała kaszel a ja dopiero koło 7 wpadłam na pomysł żeby jej syrop dać :dry:
 
Heja :))

U mnie Nadinka roznie je :)

Rano 150 pozniej obiad caly wielki sloik taki 7-8-9 miesiac pozniej zje jeszcze obiad jak my jemy pozniej znow melko 150 a pozniej jakis deser owoce lub serek a na kolecje mleko z kaszka 150 :)

Ona wypije swoje melko a pozniej zje z nami jeszcze sniadanie kromka chlebka i cala duza parowka :) W sumie ona by mogla wiecznie jesc :) Wypije jeszcze z 400 herbatki czy soku lub wody przez dzien i zje chrupkow kilka czy ciastek :))

A czasem ma taki dzien ze prawie nic nie zje :( No ael przeciez nie mozna miec ciagle apetytu :))
 
Coś mały ruch się zrobił :-) no ale wiadomo weekend :-) Ja małą położyłam i mam czas już tylko dla siebie ściągnął mi się age of empires i idę rozpracowywać :-p :-)

i jak?spodobalo sie?

Witajcie. Jestem mamuską Wikuni, która 22 stycznia skończy cztery miesiące. Jest moim jak na razie:-) pierwszym maleńkim ukochanym skarbem. Gorąco wszystkich pozdrawiam ....

Witamy.Napisz cos wiecej o sobie :tak:

to moj P. juz by cie kochal jakby to przeczytal!!!! :D on kocha ta gre!!!!!!!!!!!! :tak:

Ja polecilam, czy mnie tez pokocha?:blink:
hrhrhr, joke.

A moj Damian wcina 8 x 120ml na dobe, no ale skoro dziecko ma potrzerbe - niech je. Teraz wlasnie domaga sie zabawy takze... bayo :cool2:
 
femme fatal ale masz dobrze, ile ja bym dała, żeby mi Zuzka tak spała, to jej budzenie chyba nigdy się nie skończy.. dzisiaj pobudka była o 1, 2:30, 4, 5:30 i później o 7 już, ale jeszcze zasnęła i obudziła się na dobre o 9.. ehh :dry:

niunia90 Zuzka w szpitalu miała badanie słuchu.. trzeba je powtórzyć? bo nie wiem nic o tym
i jak jazda poszła? ja mam prawko od sierpnia, zdałam za 6 razem :-D

widzę, że o jedzeniu piszecie.. Zuzce mleko trzeba "wmuszać", jak zje 120 ml dziennie to jest dobrze, zazwyczaj uda się jej wcisnąć 90 ml, no ale je kaszkę na kolację, poza tym obiadek, deserek albo jogurcik, czasami zje chlebek, za bardzo nie lubi jeść, ale za to pić może ciągle :-p
 
reklama
femme fatal ale masz dobrze, ile ja bym dała, żeby mi Zuzka tak spała, to jej budzenie chyba nigdy się nie skończy.. dzisiaj pobudka była o 1, 2:30, 4, 5:30 i później o 7 już, ale jeszcze zasnęła i obudziła się na dobre o 9.. ehh :dry:

niunia90 Zuzka w szpitalu miała badanie słuchu.. trzeba je powtórzyć? bo nie wiem nic o tym
i jak jazda poszła? ja mam prawko od sierpnia, zdałam za 6 razem :-D

widzę, że o jedzeniu piszecie.. Zuzce mleko trzeba "wmuszać", jak zje 120 ml dziennie to jest dobrze, zazwyczaj uda się jej wcisnąć 90 ml, no ale je kaszkę na kolację, poza tym obiadek, deserek albo jogurcik, czasami zje chlebek, za bardzo nie lubi jeść, ale za to pić może ciągle :-p

O rany, to niezle zabulilas skoro 6 podejsc mialas :shocked2::shocked2::shocked2: :-)
Wspolczuje budzenia w nocy :baffled: Moj Damian budzil sie tylko przez moze3-5 pierwszych dni... od tamtej pory przesypia codziennie jak w zegarku od 23-12 do 9-11 rano :-p Teraz widze, ze szczesciara ze mnie...
 
Do góry