reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Zaskoczona A pytałas go o zdanie czy to tylko twoje przypuszczenia:-)? Bo ja tez tak myslałam a okazało sie ze mój chłopak bardzo chciał byc przy porodzie nie musi przeciez ci tam zagladac tylko byc przy tobie:-). No jak pisałam mój chciał i sie nawet obraził ze nie mógl byc a jak marudzil:-p wiec zapytaj swojego chyba ze nie chcesz.
 
reklama
umi2- szczerze mowiac to jest moja decyzja...hehe xD powiedziałam juz Mu o tym w zasadzie nie pytajac sie Go o zdanie xD a Jego reakcja..sama nie wiem jak mam ja rozumiec xD
 
Zaskoczona Jaka była jego reakcja? Moze liczył na to ze bedzie przy tobie:) w kazdym razie to ty masz sie czuc dobrze:-)
 
oj kochana i tu sie mylisz :)....
czy ty myslisz ze ostatnie tygodnie czy dni ciezarne mysla o tym jak to boli??.... - nie, nie moga sie doczekac porodu, nawet nie przechodzi im przez glowe ze to boli: jedyna mysla jest to kiedy zobaczysz i przytulisz swoje malenstwo!!!! by jak najszybciej urodzic....... :):):)

ja mam podejscie ze poboli poboli i juz bedzie po wszystkim, jejuuuus to tylko bol :). Natura nie dalaby nam takiego bolu ktorego bysmy nie zniosly :)!!!!!

Moj P. sam chce byc przy mnie i to on nie widzi innej mozliwosci.... Jak mozesz sie wstydzic swojego faceta?? - niech widzi ile sie nacierpialas, niech wie jak bardzo boli, by sobie czasem nie pomyslal gdy ty bedziesz rodzic: "aaaa to tylko porod, poparla pare razy i juz po!!".
oczywiscie jak on nie chce to inna sprawa... ale ja nie wiem czemu jestem za rodzinnymi porodami, pomoc zawsze sie przyda, a i bedzie na kogo wydzrec pape przynajmniej :D:D:D!!!!!
 
ja powiedzialam P. ze to on pierwszy ma wziac Mlodego na rece i jak dojdzie do wniosku ze wszystko ma na swoim miejscu to wtedy mi go dac :D..... nie wiem, te obawy sa przez te wszystkie gluuupie sny :p:p:p....
 
Bo siedzielismy u Jego siostry i Ona nagle zaczela cos mowic o porodach rodzinnych..ja powiedzialam ze chce sama..na to Ona ze bliska osoba duzo pomaga i rodzaca ma juz inny komfort..wiec odparłam twierdzaco "a wiec ze mna bedzie moja mama" xD D. tylko spojrzał na mnie troche zdziwiony a moze zaskoczony, spuscil glowe na chwile (ale to byc moze dlatego ze odsuwal krzeslo do stolu bo chcial usiasc) i zaraz zmienilismy temat rozmowy xD

jestesaniołkiem- tzn. jakie sny?.. hehe :)
Mi sie ciagle sni ze rodze i jest ze mna moja mama i moj D. i kazdy sie cieszy i wszysscy sa zadowoleni xD
W ostatnim snie to moja mama odbierala porod a moj D. głaskal mnie po glowie i przytulał i mowil mi same ladne rzeczy xD jaka ja wtedy bylam uradowana hehe xD
Jednak sen nie zmienil mojej decyzji xD hehe :)
 
Ostatnia edycja:
Zaskoczona nie chce cie martwic ale jego zabolalo to ze nie jest dla ciebie bliski... Nie naklaniam cie zebys go brała, bo to ma byc twoja decyzja ale ja na jego miejscu poczulabym rane w sercu bo przeciez to on cie kocha jest z toba a dla ciebie najbliższa jest mama

edit
aniołek ja to byłam przerazona ale sie wkurzałam na Kacpra ze nie chce wyjsc i po terminie to byłam gotowa sama go jakos wyjac:-p tak sie doczekac nie mogłam:-)
 
umi2- mozliwe ze dotkneło Go to co powieziałam..On jest mi bardzo bliska osoba i On wie o tym..ale mi tu bardziej chodzi o wstyd..nie wiem czemu ale tak jakos mam i nic na to nie poradze.
 
reklama
Zaskoczona ja to sie zastanawialam jak ja do gina pójde bo myslałam ze ze wstydu sie spale a tu powiem ci ze na fotelu sobie paznokcie ogladałam teraz to dopiero bym sie wstydziła w ciazy jakos wizialo mi co mi tam miedzy nogami robia i kto:-p Najwazniejsze zebys była zadowolona a moze zróbcie tak ze bedzie przy tobie a gdy zacznie sie ostatnia faza porodu to wyjdzie i tak na kazde badanie? tak robił maz znajomej bo sie bał byc przy samym porodzie:)
 
Do góry