reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ahhh, jak milo to slyszec, bo juz myslalam ze z nami cos jest nie tak xD....

edyta teraz poki maja w co patrzec to niech mi patrza ---> po porodzie to tam chyba mega kanion zostanie, nie warto w takie cos patrzec a tym bardziej juz nie wlozy palca tylko pewni cala dlon:D:D:D:D:D:D!!!! hahaha....
a pomysl co ma powiedziec taka babcia po 50-stce jak sie rozkracza na samolocie do badania, albo co ma powiedziec taki ginekolog :D:D:D:D:D!!!!!!!!
 
reklama
edyta_lodz- ja nie zapomne jak trafilam na oddział bedac w ciazy bo dostalam mocnego krwawienia mojego D. wyprosili a mi kazali sie rozbierac ja tak stoje i sie pytam "ale, ze co? ze tak przy wszystkich?" xD no wiec przyszla pielegniarka zaslonila mnie parawanem i kazala usiasc na fotel do badania..wiec sobie usiadłam jak taka cnotka..na co lekarz "wiesz kochana nie koniecznie umiem badac nie widziac niektoroch Twoich czesci ciala.." nie zapomne tego wstydu i zazenowania jak musialam sie polozyc na tym fotelu..i te Jego paluchy..a w ciazy nie powinno sie robic badania ginekologicznego..wpychal je na wszystki strony i gniotl strasznie moj brzuch..pozniej jakies cos wkladal..bylam tym tak zawstydzona pozniej juz sie mocno zdenerwowalam tym co On robi i ta pielegniarka co stala nade mna i oczyskami swoimi wywracala ze myslalam ze zaraz jej wypadna na podloge xD
Nastepna wizyta odbyla sie prywatnie w zupelnie innej atmosferze..co prawda zmienilam lekarza prowadzacego ale tez na prywatnego i czuje zupelnie inny komfort idac do Niego, nie stresuje sie ze siadzie i bedzie sie gapic "tam" i mnie macac za piersi jak co niektorzy ..:[
 
zaskoczona współczuję CI tych przeżyć... a czemu badanie ginekologiczne to w ciąży nie powinno się robić?! przecież gin musi włożyć rękę, pomacać czy wsio ok i takie tam... ja mam takie badanie co miesiąc...
 
jestesaniolkiem- naprawde? mi lekarz powiedzial ze takie badanie nie powinno byc przeprowadzane kiedy jest ciaza zagrozona (tak jak moja-znaczy byla zagrozona teraz jest wszystko ok ;)), chyba ze we wczesnej ciazy prawidlowo sie rozwijajacej..ale jak widac ile ludzi tyle teorii ;))
Ale czy moze mi ktoras odp. na moje pytanie dotyczace szkoly rodzenia..? bylabym bardzo wdzieczna;))
 
edyta_lodz- to czyzby moj lekarz byl inny..? xD ja teraz do tego co chodze to ani razu mi nie robil badania ginekologicznego..jedynie cytologie..
 
reklama
zaskoczona ja do szkoły rodzenia nie chodzę i nie chodziłam ale z tego co słyszałam to są takie zajęcia... chociaż moim zdaniem to zależy od szkoły... zapisując się na takie zajęcia musisz po prostu zapytać o program aby zaspokoić swą ciekawość... istnieją również szkoły rodzicielstwa które prowadzą tylko takie zajęcia...
wracając do bólu przy porodzie... z rad moich starszych doświadczeniem koleżanek i kuzynek powiem Ci tyle... jeżeli chcesz urodzić szybko i bez dużego bólu musisz uważnie słuchać położnej i wykonywać jej polecenia... :) mam nadzieję że w jakiś sposób pomogłam :)
 
Do góry