reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam Trinaa

Ixi a może to nietolerancja laktozy? W aptece Delicol jest na to, albo odciąganie początkowego mleka i karmienie tylko tym późniejszym. współczuję tej żółtaczki. Mam nadzieję, że dzisiaj pediatra coś na to poradzi
 
No więc , mam skończone 18lat ;) chodze do szkoły do zawodówki ;).Ucze sie no powiedzmy ze się ucze ;D by najmiej staram się;D... Tatuś dzidzi jest starszy ode mnie o 3 latka w kwietniu skonczy 22 lata ;). Jak na razie mieszkamy jeszcze osobno ale poszukujemy własnego kąta ;)
O ciązy dowiedziałam się dokładnie tydzień po moich 18tych urodzinach ;);) heh
Zdziwiona nie byłam raczej szczęśliwa , bo staraliśmy się o dzidzie;)
Teraz jest w 4miesiącu i strasznie nie umię sie doczekać kiedy dzidzia będzie z nami ;**
;**
 
reklama
Do góry