reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ViKamcia Czekamy :)
Umi Mogłabym mieć trójeczkę, nie wiem co los przyniesie, ale to chyba będzie moja ostatnia ciąża. Ale tak jak mówiłam nigdy nie wiadomo:-)
 
reklama
agoosiaa nie mów hop:-p
daffi bo jak wstała o 9 to zastanawiam sie czy poszła spać później czy o stałej porze i ci tak ładnie spała:-p
 
daffi i jak długo trwa drzeka w ciagu dnia? mój tez tak chodzi spac no przewaznie o 20 i wstaje miedzy 5:30 a 7:00:dry: a w dzien ma drzemke o 12/13 i spi z godzinę czasem półtorej
 
Umi ja to znów kurdupel :-D mam 166cm :-p
Kamcia powidzenia i czekamy na was, ;-)
agosia, hehe ciekawa pewnie jestes jak ten drugi poród bedzie wygladal nie? ;-)


Wiecie co , M dzis zabije jak wróci.... uzywal oleju, odstawil go na miejsce owszem... ale nie zakrecił!!! Moment nieuwagi i bach, Miki cały w oleju... :szok: Myslałam ze zwatpie.... :no: No go zabije dosłownie, mowie wam... :dry: :wściekła/y:
Do tego Miki mnie naprawde wkurza, dałam mu nurofen to przestal... :dry: heh, oglada myszke miki z danielem, a Hania gdzies po dworze z babcia biega ;-)
 
Daffi Mój Kacper też sie boi wiercenia, jedyne co to jak jest u mnie na rękach to T. moze wiercic ale i tak nie długo... cały czas u musze tłumaczyć że to tata i wtedy sie uspokaja

Elizka hehe 2 cm nizsza... ja nie wiem dziewczyny czemu wy sie tak "poniżacie":-D. A co do oleju. Mój młody kiedys tak ocet rozlał, nie dośc ze musiala go przebierać to przez 2 dni czułam ten smród:/
 
Eliza No jak to jak? Szybko i bezboleśnie oczywiście:-D A tak poważnie, to bardzo jestem ciekawa, ale mam na to jeszcze jakieś pół roku.
 
Ja mam tylko 155 cm a urodziłam sn spore dziecko(4,2kg, 59 cm). Mnie tylko strasznie bolały skurcze, może przez to,ze miałam poród wywoływany. Same parte mnie nie bolały i poszło bardzo szybko. Bolesne skurcze dostałam o 22, a o 10.50 Adaś już na świecie był-wiec i tak dość szybko. Ale i tak mam nadzieje,ze jesli będzie drugie to poród zacznie się sam-bez żadnej indukcji.

Kamcia-trzymamy kciuki:)
 
reklama
No to pijemy za rozwarcie!! :-D:-D:-D


Kamcia
powodzenia!


Eliza ja też mam 166cm czyli też z tych kurduplowatych :-D

Wspólczuje znam ten ból Julka kiedyś wylała na siebie i wykładzinę pół 3 litrowej butelki oleju :-D plama na wykładzinie jest do dziś :dry:


Umi
nie ma szczęście nie ciągnie mnie, przy zmianie pogody to mnie nogi kręcą na piczkę nie działa :-D
Ale np. nie mogę mocno rozszerzyć nóg, bo mnie ciągnie i mam wrażenie że zaraz pęknę:dry:


Ja to nie jestem stworzona do rodzenia dzieci, 14 h poród indukowany 1,5h parcia połączonego z wymiotami no ale 4300g klocek wylazl :-D

Ja tam nie potępiam kobiet które używają ZZO i cesarek na życzenie każdy ma na jakimś punkcie widzimisie.
A jak któraś z Was mądrze napisała liczy się efekt końcowy :-)
 
Do góry