• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Renata Oj tak ty jak nie wpłacisz to taaaakie mordy mają , bo kasa nie przyszła . A że kilka razy - co jakiś czas się zdarzy im wysłać później spoko , ale faktycznie co miesiąc - przesada . Moja mama od kiedy na L4 jest , to co miesiąc mniej wypłaty dostaje :szok::szok:

na zwolnieniach lekarskich zawsze mniejsza wyplata. 80 % pensji wtedy wyplacają.


23may niezla nauczycielka. U nas kiedyś w studium tez rządali usprawiedliwien od rodziców. studium to wiadomo ze policealne jest. wiec wszyscy pelnoletni.
Mi kiedyś kazala jedna baba usprawiedliwienie od rodziców ze ja na usg poszlam ( w ciązy bylam z Filipem ).Parsknelam jej w twarz i tyle widziala usprawiedliwienie od mamusi :)

aaaaa najlepsze bylo jak chciala zebranie z rodzicami zrobić. haahahahhahahahahah w szkole dla doroslych hahahahahahaha
 
reklama
Renata Owszem jest mniejsza wypłata .. Ale ( daje przykład ) w zeszłym miesiącu wzięła 1000 a w tym 900 . I tak co miesiac prawie stoo złoty mniej :angry::angry:

A to ja chodziłam do szkoły dla dorosłych - i były zebrania :-D:-D:-D
 
mój mały już śpi a P. gra na ps3 z Kevinem...dziś napisał do mnie mój ukochany z przed lat ...aż mi się ciepło na sercu zrobiło tak mnie dobrze wspomina
 
Uwaga: Dziewczyny chciałam ogłosić Wam wszystkim że nasza Milena zostaje powołana na moderatora i razem ze mną i Ewi będzie sprawować tę funkcję na tym wątku.

Uważamy razem z Ewi że Milana jest odpowiedzialną dziewczyną jest tu dosyć długo i aktywnie się udziela a nam pomoc bardzo się przyda:)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry