reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

teraz mam wypisane bez placebo . Wczoraj wzięłam ostatnia czynną . A okres jutro powinien być.
Wampi właśnie z młoda byłam i nie dopytałam . W ulotce pisze właśnie że Od razu nowe op a najpóźniej po przerwie tyg więc niby kiedy chce:) więc placebo wyrzuce i dziś wezmę już z nowego opakowania:)
 
reklama
Hej;)
Ja was czytam na biezaco ale jakos nie mam weny tworczej a teraz pisze bo dzis druga nocka jak cierpie na bezsennosc;// przez to ze z corunia nawet i do 10 sobie drzemiemy;)

U nas jakos leci, troche przeziebilam sie troche ale juz jest lepiej. Tak to nudziachy, brat u nas moj jest i przynajmniej sie teraz nie nudze bo sama w domu nie jestem poki tatusko z pracy nie wroci. "Ukochana" wspollokatorka sie wyprowadzila juz ponad tydz temu i w domu cisza, spokoj, lad i porzadek to czego ki tak brakowalo od dluuuuuuuuugiego czasu przez nia;// ale pisze do swojego juz bylego M.i cos wali sciemy ze ona tu wraca no i tak od piatku cos bidula dojechac nie moze. Ja juz zapowiedzialam ze jesli ona wraca to my sie wyprowadzamy, nawet moge isc na pokoj mieszkac w ciasnocie byle bez tej durnoty;//

Majcia juz jest z dnia na dzien coraz to bardziej rozumniejsza. Dzis przed kapankiem to robilam jej miny wydawalam rozne dzwieki to tak sie fajnie smiala;) a jakby ktos zobaczyl co ja robie lub co do niej gadam to by mial niezly ubaw bo sama z siebie nieraz mam:p

Jedyne co to mala plesniawki w buziolu ma i mi sie przeniosly na cycole;// masakra jak sutki przy karmieniu bola;/ smaruje i jej buzie i sobie sutki tym Apthin czy jakos tak no i u niej w buzi mniej ale ja dalej przy karmieniu sie gryze..
Przedwczoraj dalam jej kawalek ugotowanej marchewki rozgniotlam to raz sie krzywila raz szybko jadla i za chwile jakby miala zwymiotowac cudaczka mala;)
A z butli jak nie chciala tak dalej jej sie nie widzi ciagniecie..

Okk uciekam sie zmusic do snu;) i bede sie czesciej udzielac;)
Dobranoc.
 
Aaaaa u nas tez upaly.. O 9:45 bylo 31,5C. masakra.. Zalatwilismy sad wkoncu. Wniosek zlozony teraz czekac na rozprawe.

Milena ja bym tygodnia przerwy nie robila
23may jeszcze chyba dwulatka bez plastra na kolanie to nie widzialam :D
Kasiek jutro albo w sobote jak sie otrzasne wkoncu to dodam. Jestem tak nie dociumana po tym morzu ze nic nie ogarniam normalnie. Na forum to czuje sie jakbym pierwszy raz pisala haha
 
Heeej;)
Gdzie Wy Mamcie sie podziewacie???;)

Cisza taaaaka straszna nastala;)

U nas po staremu jakos leci powolutku;)

Takie pytanko do Mamusiek zwlaszcza tych ktore swoje dzieciolki cycolily, kiedy okres dostalyscie??
Nie, nie ja nie narzekam na brak @ tak poprostu pytam :D
Rok temu o tej porze juz bylam zaciazona;))) tak wiec rok juz @ nie bylo;)) oby przyszla jak najpozniej;))
Dzis caly dzien laze i szukam czegos do zjedzenia ale nie trafilam na to co mialam ochote, noo sama nie wiem co mi sie chce;)

Odzywajcie sie;)
 
Witam już pochmurnie i deszczowo.

U nas świetnie. Ja dzisiaj obijam się :-) wczoraj posprzątałam już i mój M ugotował młodą kapustkę :-) dzisiaj tylko sernik n na zimno zrobię.

magda0109
ja swoją córę karmiłam tylko 3 miesiące, ale moja siostra i szwagierka długo karmiły. I szwagierka karmiła 1,5 roku a @ dostałam po ponad pół roku. Natomiast siostra karmiła rok a @ dostała 3 miesiące po porodzie. Więc chyba nie ma reguły.

7 września mamy wesele. Szukam sukienki i ciężki mi znaleźć. Szukam taniej, ładnej i praktycznej,a by założyć ją jeszcze wiele razy nawet w zwykłą niedziele.
 
Ja tez się witam pochmurnie :) Ale jestem zadowolona z takiej pogody.. Chwila odsapniecia od upalow bo już wczoraj to nie było czym oddychać.. Pichce spaghetti i Jagoda zrobila mi smaka na sernik :D Lece prawdopodobnie 31 sierpnia a wroce 7 września razem z A.. ZObaczymy jak wyjdzie w praktyce. Mama już do pracy nie wraca, ciagnie L4 jak najdłużej się da. Bilet w jedna strone tylko 97zl wiec się oplaca.

Magda slodka ta twoja niunia. Nie mogę się na nia napatrzeć na FB :))
 
reklama
Magda może to nie zbyt przyjemne ale ja pozbyłam się pleśniawek u kubulka jego moczem położyłam go bez pampka i czatowalam zlapałam na pieluszkę tetrową i przemyłam mu tym byziolka od razu zeszly bo żadem preparat nie pomagał.

Hej laleczki nie mam jak pisać w ogóle nie wchodze nawet czytać bo nie mam jak. Pogodziłam się z mamą ale mieszkam u A i niech tak zostanie.
Kubulek rośnie jak na drożdżach biega przewraca się obija skacze po wyrku gada po swojemu no normalnie cudo. waży 11 kg.

Byłam u gina dostałam tabletki Lesinelle. Jakaś nowość jeśli któraś bierze niech coś napisze jak po nich sie czuje.
 
Do góry