reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Niech te papiery ze sadu juz przyjada.. blagam.. Moj tata zawsze mial problem z agresja po alkoholu i z samym alkoholem. Na pare lat sie to uspokoilo ale chyba znowu wraca. Kiedys potrafil pic co drugi dzien, od jakis 3 lat pil okazjonalnie. Dzis w pracy zawalil sie jak swinia, widziala go wlascicielka remontowanego domu a jak dowie sie szef to ma pozamiatane, zwyzywal mojego A. od szmat, ze jeszcze przyjdziemy do niego, stawial sie do bitki itp itd. A. chce teraz zrezygnowac z kredytu pol na pol, wyjechac do SE, wynajac mieszkanie, hajtnac sie i starac sie o peszel numer i mieszkanie od panstwa. Do PL wgl nie przyjezdzac.. Ze tez teraz musialo mu znowu odwalic ;// Mama nic o tym nie wie..


A ja siedze i wyje.
 
reklama
paulina no jeszcze 3 zastrzyki nam zostały:) Kurcze troszkę się porobiło u Ciebie najważniejsze to nie załamywać się. Z tego co piszesz to Twój tato i narzeczony nie mają za dobrych kontaktów tak? Bo za bardzo się nie orientuję ale mam nadzieje że wszystko Ci się uloży. a z alkoholizmem na cóż jak juz ktos w to wdepnie to szkoda rodziny, Wiem po sobie bo mój tato też pił i nie za ciekawie wtedy było:( Trzymaj sie:)
 
Ja juz po shoppingu, odwiedzilam kolezanke w adasiu i mowie jej szykuj stopy na sierpnien a ta do mnie a ty na czerwiec :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: kupilam bucisze a Nikoli zabawke i poszewke na posciel.


EDIT Luna mi bluze pogryzla niech ja szlag!!!
 

Załączniki

  • 1384016731893.jpg
    1384016731893.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 27
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aniaania u nas pogoda też nie za fajna, aż z domu nie chce się wychodzić :p
paulina fajne buciki :) i zakupki chyba się udały :)
P. już po zastrzyku darł się w niesamowicie ale teraz chodzi i mówi że był dzielny:)
 
reklama
Hej.
MADZIALENA oj udane :)


pisalam z nasza Madzia na fb. Zepsul im sie samochod w PL tak ze nie oplacalo im sie go naprawiac i sprzedali tesciowej. T. musi byc w pon w pracy i pojechal do Londynu z kolega. Madzia z Maja sa u jej rodzicow i leca do UK w nastepna niedziele. Auto beda kupywac w UK. Jak pech to pech i rodzicom Madzi tez auto sie dobrze zrypalo
 
Do góry