reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Milena ale Natalia ma piekny usmiech taki szeroki ;D

Madzialenka szkoda ze przed nosem wam te mieszkanko przelecialo

Liza a to nie wiedzialam bo ja nie uzywam :D

23may dobrze ze od razu wymienili a nie kazali czekac 2tyg ;p

Happy trzymaj sie ;)

Kazda kobieta jest silna i ma cos do udzwigniecia na swoich barkach jexna ma lzejszy ciezach druga ciezszy ;)

Sandra a myslisz ze bedzie pojawial sie na sprawach o alimenty lub robil problemy?

Sprawa jest przesądzona , on wie ze w każdej chwili może pójść siedzieć za to bo kwota przekroczyła 20 tys , tylko nie wiem czy najpierw nie zrobić go w jajo i powiem że ma wydać zgodę na dowód dla wiki a później go udupie i zostanie z niczym . W kwestii pozbawienia go praw nie ma nic do powiedzenia, bo dziecko go nie zna. Ale to trwa nawet do pół roku . Wystarczy ze na jedną rozprwe się nie zgłosi i sąd przełoży na inny termin.
 
reklama
Dla Wiki ojcem jest P. Trudno będzie mi powiedzieć jej ze jest inaczej i nie wiem jaka będzie reakcja gorzej jak mi wyjedzie ze chce poznać bilogocznego ojca to mnie szczyci chyba . Inaczej będzie jak pozbawie go praw i P da jej swoje nazwisko i przystąpi do adopcji wiki jako prawny opiekun.
 
Ostatnia edycja:
Te alimenty i to wszystko to jedna wielka masakra ;/
SANDRA moja jeszcze mala , a juz sie pojawiaja mysli co to bedzie ... Jak jej powiedziec i co jesli bedzie chciala go poznac ... Zamiar mam zabrac prawa, tylko obawiam sie ze jeszcze zbyt krotko nie widzial Natalii EDIT...ale my z S postanowilismy ze nie bedzie mlodej " adoptowal " ....jak P nie bedzie mial do niej praw to nie bedzie mial nic do gadania. A nazwisko chce zmienic jesli ja zmienie ..
 
Ostatnia edycja:
Sandra wiesz tego nigdy nie da sie ukryc bo i tak zostanie w papierach kto jest ojcem ja po prostu bede jej tlumaczyc jak bylo naprawde ale tak zeby jej nie skrzywdzic ...
 
Milena ale to juz nie chodzi czy widuje dziecko ale jezeli ojciec dziecka naduzywa alkoholu czy narkotykow to w ten sposob moze demoralizowac dziecko ty sie boisz o nia i juz ten czub 2msc nie widzial i yo sie lixzy tylko dowody i swiadkow trzeba miec na to wszystko
 
Oszukiwać jej nie będę bo to może wyjść na moją nie korzyść , a tego bym nie chciała . Ona widziała go jako ojca ost raz jaj miała 3 lat ka . Później jako obcego pana na rozprawie o przyznanie nam władz rodzicielskiej . A ja do dziś mam obraz 3 letniej Wiki gdy mówi do niego kocham cie tatusiu kiedy przyjedziesz a ten ch... juz nigdy nie przyjechał.
 
OLCIA P niby pije....ale nigdy nie stwarzal dla Natalii zagrozenia ,.. Mnie to chyba prawnik czeka

EDIT Sandra masz nowe lepszw zycie , cudowne dzieci , a on niech zyje wlasnym zyciem ;/ ja juz sie pogodzilam ze P olal Natalie. A raz na pyt czy ma zamiar ja odwiedzic stwierdzil ze ona ma S a jego juz nawet nie zna... Wlasnie chu* a nie ojciec.
 
Ostatnia edycja:
Sandra milena a Zuzi 'ojciec' stwaza takie zagrozebie a najbardziej boje sie tego ze uloze nam zycie do kogo innego powie tata i nagle on sie zjawi i co 'czesc to ja jestem twoim tata' ah ciezki temat codziennie boje sie o nia ze on vos odwali bo to cpun zasrany i tak napalilam sie na ta sprawe sama nie dam rady bez adwokatki na sprawie byc ale skad ja wytrzasne tyle kasy na raz
 
reklama
A u nas to wlasnie tylko to ze ojca to ona nie ma. Nie wtraca nam sie w zycie. Ostatni raz widzial w kwietniu 2013... No i raz w miescie, ale nawet nie podszedl.
Sa adwokaci co daja darnowa porade i reprezentuja , nie ma u was ?
 
Do góry