reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Liza zrobilam sobie liste, a to juz cos :D haha. Babcie dzis poinformowalam ze pewnie nie bedzie miala zajecia w czwartek to mi poprasuje :-D

No mamuska juz wyladowala i czeka na taxi :)
 
reklama
Nisiula, miałam ten sam problem. Jak mieszkaliśmy w większym gronie z rodziną, to zawsze ktoś był przy Oliwierku, on nigdy nie był sam :/ a gdy poszliśmy na swoje, R. w pracy to ja jestem non stop sama z dzieckiem i zaczęła się tragedia... nie mogłam go samego zostawić, wyrósł już z tego bo sam chodzi za mną przylepka jedna... ale swoje wycierpiałam
niekiedy sadzałam go na kocyku na podłodze, obkładałam poduszkami i tam siedział
super że przez te 30 minut się udało;-)
23may, jest jeden plus, po takim spacerku mi dziecko pada w domu:biggrin2:
też już czuję jesień, zimno jest brr :/
wczoraj byliśmy w kościele na 18 (rocznica śmierci taty) Oliwier miał na sobie body, bluzkę z długim rękawem, sweterkowy bezrękawnik i polarek i wraz miał zimne rączki...
magda, dobrze że się układa
Jagoda, to ja sobie zostawiłam takie ładniejsze
ale tyle tego jest... Oliwier ciągle dostawał od kogoś ciuszki,
nowe, z ciuchlanda, po kimś... on ma większą szafkę niż ja !!!:-D
asik, super że impreza udana :)
Patrycja, dzięki za radę :) śliczny bobasek :biggrin2:
szkoda że wizyta się nie odbyła...
Liza, asik, super że macie już wszystko przygotowane :)
Paulina, oby szybko jedyneczki wyszły :)

ogarnęłam was :))
R. ma wolne i jak nie łazimy po sklepach itp. to jesteśmy w domu i ten mi ciągle laptopa zajmuje :wściekła/y:
więc nie miałam nawet jak wejść na forum :/ ale w piątek jedzie na ryby na tydzień... to będę miała więcej czasu popisać :)
u nas też zimno... jak idziemy na dwór to w sweterkach... place zabaw jak nie mokre to zimne wszystko...
 
Hej , u nas po staremu ;-) Babcia właśnie poszła zamówić tort na sobote :) P. mnie poinformował że nie będzie go na urodzinach - Super tatuś , nie ma co nawet komentować .

Natalia diabeł dolna dwójka wychodzi , po za tym coś złapała - jakaś bakteria czy coś . Ma antybiotyk w syropie i do tego maść z antybiotykiem bo złuszcza się jej naskórek i od razu robi sie wielka rana :no::no::baffled: mam nadzieje ze blizny nie zostaną :confused:

No i kolejne dziecko :no::no::no::no: Baba 24-lata ode mnie z miasta urodziła w domu i zakopała na podwórku w szklarni w worku :-( Najgorsze to że jak czytam informacje , to chyba znam tą dziewczyne :shocked2: Pracowała w przedszkolu z dziećmi ( chyba nawet niepełnosprawnymi ) i taakie coś ;/
 
Hejka
Elwira hej ponownie, to juz 13tc/? masakra jak sie czujesz? :)
Milena mozna bylo sie domyslec ze nie bedzie go na urodzinach nie sadzisz? :D hehehe co do tej dziewczyny i dziecka... szok... :no: nie rozumiem czegos takiego ehhhhhh przykre....

no dentysta z Danielem zaliczony teraz 11ego z Hania :-) i bedzie na pol roku spokoj;-)
u nas dzis dziwny dzien , niby cieplo ale jak slonce zajdzie chlodno -_- pozny obiad robie ale i tak Daniel jeszcze przez 30min nie moze jesc :p
 
TAk juz zleciało hmm 13 tyg. To tak rozstałam się z poprzednim facetem. Mam nowego chłopaka nie oszukujmy się wpadka ale stało się ;-) wię trzeba się cieszyć. a ze smutnych wiadomości moj ojczym nie wygrał choroby i zmarł.
 
Ostatnia edycja:
siema Dziewczyny ;)
dalej siedzę u siebie, kończymy Małej pokój.
teraz co drugi dzień chodzę na maliny. wychodzi mi koło 50 zł na raz. ale jeszcze złożę cv do dwóch sklepów, może coś z tego w końcu wyjdzie. mama wysłała mnie do kwiaciarni, gdzie kobieta mi płaci 10 zł na dzień, o ile w ogóle zapłaci :wściekła/y: i moja mama twierdzi, że powinnam u niej zostać, bo może kiedyś mnie przyjmie normalnie, ale ja nie mam czasu, żeby czekać, zwłaszcza, że nie bardzo mi ta robota się podoba. nie umiem zrobić takiego bukietu jaki sama bym chciała dostać, wychodzą mi tylko wiązanki i wieńce pogrzebowe.. :dry: wszystko mnie boli dzisiaj po malinach. Dziubusia jest coraz mądrzejsza.. bardzo dużo mówi i jak coś się jej pokaże to umie sama zrobić.. idę chyba do domu. :-)
 
Cześć laseczki

Mam dosyć dzisiejszego dnia, głowa mi pęka, Oliwia jak na złość strasznie nie dobra a i Damian ciągle na mnie wisi... niech ten dzień już się kończy...

Liza mądra dziewczynka z Hani;-) Oliwia też sporo umie ale ja to się obawiam jak wysiedzi w ławce bo ona to ma chyba jakiś motorek w dup*ce
Milena zdrówka dla Natalki. Ależ z P. kochający tatuś, nie ma co:no:
Nie rozumiem takich kobiet- nie chce dziecka to niech odda a nie zabija:no::wściekła/y::no:
Elwira witaj :) i gratuluję drugiej dzidzi
 
siemka mamuśki u nas dobrze wszysstko mała taka sobie, nie wiem czy jej zabki nie ida bo od kilku dni ma gorącą główke.... ja szukam pracy nadal nie byłam w tym solarium o prace bo miałam ważniejsze sprawy na głowie od poniedziałku mam cały czas jazdy jak nie lekarz to to jak nie to to co innego masakra .... ale musze pogadać z ciocią może są przyjęcia do niej do pracy.....
Milenka Zdrówka dla Natalci.. A P sie nie przejmuj.... ale z jednej strony mogły przyjść i dać jej prezent...
Mariolcia No ma mi kto pomagać. Kojec dla córci kupiony wiec tylko w nim śpi dobre i to bo zawsze sobie moge coś porobić a tak to w wózku musiałąm jej pilnować...
Elwira Gratuluje drugiej pociechy :) i fajnie tak urodzić się w Nowy Rok :)
Dominisia: fajnie ze kończycie pokój małej.... i fajnie ze wgl masz jakaś prace...
 
reklama
ELWIRKA witam ;-)
DOMINISIA super ze tak dobrze idzie!
NISIULA a jak z ojcem Klaudii?


Dzis lece. Ale odpoczne. Jade taxi na lotnisko bo mamuska mowi ze jej sie nie chce bo mam pozno lot.
 
Do góry