reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Wampi moja chodziła do przedszkola więc dodatkowy stres to zmiana miejsca. U nas na wsi tylko jedno przedszkole jest a i zresztą szkoła też jedna więc wybór żaden.


Mam dzisiaj gorszy dzień........ ale nie będę Wam przynudzać przy niedzieli
 
reklama
Asik, wampi dzieki za rady jutro jeszcze mam wizyte kontrolna u lekarki to sie zapytam zeby sprawdzila :)

Asik niedziela czy poniedzialek nie ma roznicy Ty sie wygadasz i bedzie Ci lzej :) po to jest forum :)
 
Dominisia GRATULUJE!!! Wkoncu sie doczekalas!!!! K. sie postaral????
Olcia ojj tak ciesze sie:)

Bylismy dzis w samiutkim centrum Sztokholmu. Oblecialam chyba caly wzdloz i wszerz. maly shopping tez zaliczony :)
 
Hej;)

Paulina- ja Tobie w dalszym ciagu zazdroszcze:p Chociaz wczoraj sama poszalałam po sklepach bo T wolne, wiec prezent urodzinowy to sklepyyyy :D mi to odpowiada :p
Dominisia- no I sie doczekalas:p ;) wszystkiego dobrego;)
Asik- napisz moze lzej ci bedzie;)

Ale u nas zimnooooooooooooooo;/ jesien wisi w powietrzu:p
Dzis niedziela spokojnie;)
Nie wiem co mam jeszcze pisac..hmm zaraz musze T wykorzystac niech zrobi mi pyszna kolacyjke, raz w roku moze sie poswiecic;) a ja lezakuje pod kolderka bo tak zmarzłam..

;)
 
czesc

Magda spoznione 100 lat :)
Dominika gratulacje

U nas stresu niema. F do drugiej klasy, O znow u do p-la. Chlopaki cieszą sie jakby na jakaś ekstra wycieczke jechali. ja tez.. zawsze to spokoj do tej 13 bede miala.

w sobote bylismy na weselu. nogi mi bolą, zmeczona nadal jestem, jeszcze nie odespalam.. Chlopaki jak chlopaki. malo im. O dal rade do ok 23.. a F do 2
Niewiem czy wam pisalam ale kiepsko z moją tesciowa. pokleszczowe zapalenie opon mozgowych miala( ma?). w piątek ze szpitala wyszla, i chyba najbardziej temu ze ten slub ). 3 tygodnie jej nie widzialam.. a schudla, polowa jej teraz jest, zycie z niej uszlo.. nawet pomieszac herbaty nie da rady.
jedynym plusem oslabienia jest to ze nie pali. wczesniej po 2-3 paczki dziennie, teraz ani jednego papierosa.
 
Nie nadrobie, nie dam chwilowo rady.
Dominisia gratulacje.


Melduje, ze urodzilam 28 sierpnia o 8:56 faceta, 3700g, 58 cm, 10 apg :tak:

Znajde dluzsza chwile to poczytam Was tutaj ;-) i wrzuce zdjecia.
 
Hej... sory ze mnie nie było... w sobote byłam na weselu było wyśmienicie wróciłam o 3 nad ranem spałąm do 9 później poszłam po moje dziecko do babci i usnełam z nią i spałąm do 13, mimo ze jest poniedziałek ja nadal nie wyspana mała mi dala w nocy popalić budziła sie prawie co 30 min już miałam dość tego wstawania wgl jesc nie chciała w nocy zjadła dpiero nad ranem kolo 5 no masakra.... jutro jade do sadu złożyć papiery. wczoraj napisał do mnie T. że chce się spotkać we wtorek i pogadać.... To chyba tyle jak narazie postaram siębyć na bieżaco teraz...
Alice: Gratulacje synusia, to jak na imie dajesz?
Dominisia: Gratuluje również.
 
reklama
Hej.
Alice- gratulacje;)) niech maluszek sie zdrowo chowa;)

U nas ok, zeby dalszy ciag;// dalam jej dzis Camilie i pomogla..
Pogode mamy jak narazie ladniutka, cieplo jest. Bylam dzis na wazeniu i mnie nie przyjeli bo tyle wiary bylo no nie dosc ze poniedzialek to jeszcze poczatek msc. Sprobuje jutro bo tylko 2 dni w tyg waza.
W nast tyg szczepionki Maja dostanie i pozniej spokoj az do roczku. Ja dzis bylam po recepte na tabsy. Ciesze sie ze mi podpasowaly i nic mi po nich nie jest.
W ogole mialam okres, jesli mozna to nim nazwac.. Trwalo 5 dni takie jakby plamienie w ostatnich dniach;. Ciekawe jakie nastepne bedzie..

Ogladam jubileusz M jak milosc;) a zaraz Perfekcyjna bedzie;)))
Ciesze sie ze juz wrzesien i seriale sa hehe ;-)

Zauwazylam ze tutaj mamy same dzieciaczki ktore lubia szkole:p
 
Do góry