reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka :)


Boooziu dziewczyny.. spac min do 7 to jest luksus. ja wstaje o 5, gora 5.30 . Łykendy są dla mnie swietem.. o ile chlopcy nie wpadną na pomysl zeby mamie pobudke wczesną zrobić.

glowa mi coś dziś boli ;/ starzeje sie czy co?
 
reklama
MADZIU zapomnialam ci napisac ze dzidzius do 2rz placi tzw oplate lotniskowa i to stala kwota 30f. VI kiedys mi to tlumaczyla. Ja za mloda placilabym 142PLN ale niestety nie place bo papierkow ze sadu dalej nie ma...


Usypiam N. ale ciezko idzie bo spala od 17 prawie 1h w aucie jak wracalysmy od ciotki.. a ja skrecam sie z glodu ;D
 
melduje się. podłączyłam się na swoim lapku pod WiFi u K. ;)

zaraz będę oglądać Oszukane.
Wicia mówi wszystkim "cześć" :-D ostatnio babcia jakaś weszła do sklepu, a W. do niej "cześć". dobrze, że taka wyluzowana była, bo jakaś sztywna by się obraziła.
na 9go mają być chrzciny mojego najmniejszego brata, więc wynoszę się z mieszkania, bo będą tam spać mój chrzestny z żoną i z dziećmi.
byłam w Gnieźnie, czekam na wyniki od alergologa.
nie wyszła mi dynia.
W. zbierała z K. cukierki :-D
za 2 tygodnie znowu jadę do Gniezna.
nie wiem, co jeszcze. bardzo schudłam, nie wiem, czy z nerwów, czy co..
 
Dominisia- fajnie ze ci sie wreszcie ulozylo tak jak powinno!!;)

Paulina- ja wiem ze to stala kwota ale to chore jest bo dziecko nawet swojego miejsca nie ma. Jej w jedna strone 30f a mi cos ok 20 chyba..
 
No cmentarz zaliczony przy okazji spacer wyszliśmy o 11 i wróciliśmy o 14 od razu padł bez jedzenia zupy tylko tyle co po drodze ciasteczka jadł maślane. Jutro wyjazd mam do Głowna na grób kolegi mojego A. Ciekawe ile nam sie zejdzie dobrze ze kuba z babcia zostaje.:-D

magda a no widzisz zawitałam ciagle o was pamietam ale nie bardzo miałam kiedy wpadać i popisać.
 
Hejka:)
wampi ale zgrabniutki brzuszek miałaś w ciązy:) Ja miałam troszkę większy, mały urodził się 2,800kg a teraz taki chłop z niego:)
dominisia fajnie że Ci się tak układa:)
Byłam przedtem z mamą na cmentarzu u taty , mały został z tatusiem bo jest chory, przychodze a oni śpią:) po 18 wstali ciekawe o której synuś dzisiaj zaśnie:)
Zimno u nas strasznie aż nie chce wychodzić się z domu, ja juz dzisiaj wyciągnęłam płaszczyk taki zmarzluch ze mnie:) Idę niedługo kąpać synka i pewnie będziemy siedzieć w zabawkach:) strasznie mu się już nudzi to siedzenie w domciu byle do poniedziałku bo mamy do kontroli już mu troszkę przechodzi.
Buziaki:)
 
reklama
WAMPI slowo czesc u malych dzieci mnie strasznie smieszy. U mnie na wiosce jest czterolatek co ledwo mnie zobaczy a juz "czeeeeessssscccc!!!!!!" A ja wtedy w smiech :D dwa domy dalej mieszkaja, a jak idzie z tata to potulnie "dzien dobry" hahaha :D
DOMINISIA cudnie ze wszystko wam sie uklada :)
PAPITKA ja dzis wolne od cmentarzy bo bylysmy we wtorek. Nie chcialam sie pchac z N. w taki tlum.


Edit
Mamy piatego zeba :D:D:D:D:D
 
Do góry