reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

repetka fajne są te skoczki:) Dzidzia sobie pofika a jaka to świetna zabawa:-)
anula współczuję nieprzespanej nocy;/ mój synek czasem obudzi się na piciu ale ostatnio przesypia całe noce:)

My już po spacerku,mały coś zje i pójdziemy znowu:) Słoneczko cos się schowało ale dalej jest ciepło:-)
 
reklama
Witam dziewczyny; )
Ja dziś po ciezkiej nocy bo znów spać noe mogłam;/

Co do pogody u nas dziś ciepło i słonecznie:)

Dennis skoczja też miał i go uwielbial:)

Posprzatalam górę domu... maly śpi eiec biorę sie za dół i robie sałatkę z kurczaka:) miłego popołudnia
 
Pytanko mam do mamusiek ktore juz braly slub i do Pauliny. U was jest tez tradycja pewnie podziekowania dla rodzicow. Boo ja dzis sobie o tym przypomnialam i kompletnie nie wiem co mozemy podarowac i jednym i drugim.. Widzialam na allegro jakies ksiegi ze zdjeciem czy inne *******y myslalam tez moze o jakims koszu ze slodyczami, kawa, alkoholem? Noo kurde nie wiem.. Prosze o rady :p
 
Magda chyba najbardziej znany jest kosz kwiatow/slodyczy. Ale szczerze to ja o tym jeszcze nie myslalam :p

Kurde, pocwiczylam troche i mi brzuch od dolu rozwala :/ chyba musze odpuscic na czas @@ :/
 
Magda ja dawałam kosz z kwiatami , ale i dają np. oprawine swoje zdjęcia ze ślubu ale to nie wiem na jakiej zasadzie pewnie fotograf wcześniej przygotowuje
 
Popoludnowo wylezalam się w wannie oczywiście Dennis musiał dołączyć:) Jutro idziemy na karuzele i do fryzjera:) maly ma juz straszne długie włosy...a wam jak mija popołudnie?
 
MAGDA a no jeszcze zapomnialam o tych zdjeciach co kasiek mowi. Chrzesny Nikoli bral slub w pazdzierniku 2009 i dawal wlasnie zdjecia z sesji w studiu. Nie wiem na czym to polegalo i jak zdarzyli bo podziekowania po polnocy a oni sesje mieli przed 20.
HAPPY a popoludnie spoko :p N. chodzi i jeczy albo placze. Obiadu nie zjadla. Trojki na horyzoncie.
 
My wlasnie wrocilismy z miasta... Bylam kupic perfum lubemu na urodziny, nalazilam sie jak glupia ale mam :) Malemu podoba sie spacerowka. Duzo widzi, i korzysta z tego, bo polowe spaceru nie spal tylko sie rozgladal :D Szczerze to chcialabym zmienic wozek, wiec zaczelam sie powoli rozgladac za jakas spaceroweczka ladna ;) Albo poczekam az carboot otworza w marcu i tam sie zorientuje wpierw :) Po naszym 5 godzinnym wyjsciu jestem padnieta, ale malenstwo wyspane to niestety nie poodpoczywam :D Zaczynam obiad robic, i posprzatac musze bo dwa dni juz odkladam porzadki :p
 
reklama
Paulina-ciesze sie że my już wychidzenie zębów mamy zs sobą:) a tobie wspolczuje bo mały przu trujkach marudny byl:/
Repetka-jaki perfum? To długi trn spacerek mieliście
 
Do góry