reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hej, troche Was nadrobiłam...Ale dziwna pogoda dzisiaj, ja juz chce wiosneeee....:D wogole to wzielam sie za cwiczenia troszke trzeba zgubic kg....:-)
liza smutno troche jak rodzicow nie bedzie. :sorry:
kasiek masz racje tez jestem tego zdania!;-)
magda01... pamietam za czasow szkolnych zapytalam profesora od religi dlaczego tak jest ze ksiadz nie chce dziecka ochrzcic jezeli rodzice nie maja slubu...nie umial mi odpowiedziec. dla mnnie to glupota co jest dziecko winne,że rodzice nie chca lub nie moga wziac slubu??? obłęd...
paulina12 jakie boskie buciki:) frytki mmm...tem bym zjadla ale nie!koniec z obzarstwem!!!
anula1898 ja jak dostane okresu to mam faze na sprzatanie zrobie dosłownie wszystko a potem ruszyc sie nie moge
renata super,długo robilaś jedno?!Ja to nie mam cierpliwosci do takich rzeczy:-D



 
Oliwia dziś ma wyśmienity humor, apetyt dopisuje i zaczyna biegać chociaż nie może

Paulina, Liza widzę przygotowania do ślubu pełną parą, super!
Paulinko fryz i kiecka rewelacja

frytki.........kurczę a ja się muszę ukrywać z jedzeniem bo O. na diecie
 
Hej dziewczyny! Pogoda u nas tak piekna ze pol dnia na dworze siedzielismy z Jajkiem! Pojechalismy na obiad, a pozniej na spacer dookola jeziora. Mlody wniebowziety, bo zamiast w wozku podrozowal dzisiaj u taty na rekach, i mogl ogladac doslownie WSZYSTKO :) Teraz niestety powrot do codziennosci i czas na sprzatanie. Mam cala gore ciuchow do ukladania, musze wysprzatac malemu pokoj, i zrobic miejsce na nowa komode- czyt. wywalic sofe. Moze pod wieczor pojedziemy do Ikei i kupiy mi fotel do pokoiku- zebym miala na czym siedziec jak usypiam Jaska :)
Dzisiaj tez troche swietowalismy, bo luby urodziny ma w poniedzialek, ale pracuje, wiec obchodzilismy je dzis :) W poniedzialek dostanie jeszcze buziaka i sniadanie, jak zasluzy ;)

A jak u Was sobotnie popoludnia sie zapowiadaja? :)
 
Hej:) Jestem nowa na tym forum, mogę się do Was dołączyć?
Obecnie jestem w 16tyg ciąży, więc jeszcze trochę przede mną, ale chętnie jak coś skorzystam z rad doświadczonych mam:)
 
Hej:) Jestem nowa na tym forum, mogę się do Was dołączyć?
Obecnie jestem w 16tyg ciąży, więc jeszcze trochę przede mną, ale chętnie jak coś skorzystam z rad doświadczonych mam:)

Hej, witaj :) Napisz nam cos wiecej o sobie :D Jak mija ciaza, czujesz sie dobrze czy nekaja Cie dolegliwosci? ;)
 
Paulina- mamy podobne gusta kochana co do fryzur;) tez cos mi sie w ten desen podoba ;) noo ale zobacze ile kudly podrosna ;))) suknia tez ladna ;)

U nas dzis na obiad byla kapustowa i zrobilam kopiec kreta ciacho, mniam;)
Poszlismy do kafejki na kawke i po powrocie wzielismy sie za wiosenne porzadki;) zostalo ki okno umyc i szafki w kuchni ;)

Teraz czekamy na sasiadow, maja wpasc na drinka :)

Viki- witaj;)
 
Viki-witaj
Gniazdka ni nie wyszły:/ więcej robic nie bede całe sie rozwaliły, ale za to sałatka ala gyros wyszła extra az mam ochotę całą zjeść ake muszę zostawic cis dla S.
 
reklama
VIKI hej ;) cos wiecej o sobie?
MAGDA no na kims mi sie ta fryzura podoba ale zobaczymy na probnej jak ja bede w niej wygladac :p
HAPPY uwielbiam gyrosa :)


Mloda usypia, zaraz chwila dla siebie....
 
Do góry