reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Asik w koncu ale z drugiej strony dobrze ze tyle trzymali bo nie olali tego jak inni lekarze np ;)

Paulinka na_ratunek

Ale cisza dzisiaj wszyscy chyba korzystaja z pogody :D
 
reklama
Wczesniej chyba z Anglii byla...

Edit
Te pazdziernikowki chyba z piatego trolla maja ;/ biedne..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Teraz tez chyba jest z Anglii bo napisala ze zapisala sie do GP ^^ Az sie zainteresowalam i poszlam posty poczytac, intryguja mnie te trolle :D Widzialyscie ze zapytana zostala o skan dowodu osobistego i link do fb...?
Jak tam u Was dzis? Ja sie czuje strasznie, nie wiem co mnie zlapalo ale od zeszlej nocy siedze nieustannie w lazience i doslownie wszystko ze mnie wypada :/ Brzuch boli, i glowa, chyba mialam goraczke. Strasznie sie czuje, ciesze sie ze mleko mam caly czas dla malego, balam sie ze jak strace za wiele plynow to mi sie pokarm skonczy albo co :p Teraz jest juz lepiej, zobaczymy jak nocka minie i od tego zalezy czy wezme malego na masaz jutro... Na dodatek znajoma francuzka przyleciala do Anglii na pare dni, nie widzialysmy sie prawie 3 lata, i jeszcze tego mi brakuje zebym sie rozlozyla :/ Nawet po poczte dzis nie schodzilam bo sie balam ze mnie gdzies zlapie po drodze i co wtedy :D
 
heja.

Wtedy ta Pam tez byla z Irlandii.

Ja mialam dziś jechac z chlopcami do logopedy, ale odwolalam. jakos nie bardzo sie czuje ;/ chyba grypsko jakies naprawde mnie rozklada ;/

Repetka zdrowia zycze ;/
 
Nie doczytalam! Posledze sobie co tam pisza ;)
Renata dla Ciebie rowniez, cos wisi w powietrzu bo od groma ludzi porozkladalo cos...
 
RENATA a no moze :p nudzi sie jej poteznie...


Edit
To ta sama osoba. Ale ona uwaza ze nie bylo powodu do zbanowania. Podobno wyslala zdjecie paszportu i fb. I tak mi sie wydaje ze to bujda.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej.

Boze mnie wczoraj tez zab bolal i musialam dwa tabsy wziasc.. Wizyte akurat mm na wtorek i Maja pierwszy raz zostanie z kims obcym.. Ja bede sie bardziej stresowac niz ona.. Ale jak mus no to mus.

Moje dziecko wariuje w nocy.. Noo masakraaaa.... Drze sie jakby ktos ja bil czy cos..
Leze jeszcze w lozku i ledwo na oczy patrze..
 
reklama
Do góry