reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dokładny mam na 27 kwietnia :) Ale to różnie bywa :-):-)

z F mialam termin na 27-go kwietnia. urodzilam 19-go. z O na 30-go i wylazł w terminie.



Bylam u gin dziś. Booooz z 15 kobiet przede mną. poszlam do innej z nadzieją ze moze wczesniej mnie przyjmie. doopa. nie przyjela, bo dziś wczesniej zamyka. to sie wrocilam do poprzedniej. i tylko 5 kobiet przede mną. no i ciązy brak . juz powiedzialam dla Ł zeby na kwiecien zenskie plemniki odbierał. meskie moze spalić, utopić, zjesc.. cokolwiek. Mnie interesują tylko zenskie. nie wnikam jak to zrobi.Ja chce córke.

pogoda cudna.

buty sobie kupilam.baleriny kolor miętowy :) Zwykle takie bez zadnych udziwnien. ale tak mi sie spodobaly ze musialam je miec :)
 
Ja miałam termin chyba na 27/04 dokładnie nie pamiętam:/ urodziłam 13/04.

Renata-trzymam kciuki ze staranka i żeby córcia była. Jeszcze trochę i do ciebie dołącze;)
Robie obiadek ;) gulasz mam nadzieje ze Dobry wyjdzie bo pierwszy raz:)
 
renata powodzenia w staraniach o córeczkę :-)
Ja chciałam mieć zawsze pierwszego synusia i się udało:) Termin miałam na 11.01 a urodziłam 2.01:-)
My już po spacerku, zimno dzisiaj u nas;/ położyłam synka spać, zasnąl w 10min, ale wchodzę po chwili znowu do pokoju a on już nie śpi, powiedział żebym poszła bo jeszcze będzie spał , no zobaczymy:)
 
Witam nowe mamy :)

Agata ja tez mowilam, ze byle zdrowe... Ale gdzies cicho marzylam w srodku zeby byl chlopak ;) Jak mi na usg powiedzieli ze bedzie dziewczynka to wierzyc nie chcialam, bo wcale nie czulam dziewczynki. No a na nastepnych usg juz sie jajca pojawily na ekranie, i kamien spadl z serca ;)

Ale pogoda, mowie Wam. Psa bym nie wygonila na dwor, jakbym go miala :D Jajko spi, ja tez jakas senna jestem. Od konca zeszlego tygodnia maly wcina banana. Jak mu sie japa cieszy jak lyzke widzi! I z jakim zaangazowaniem mieli w tym papsku, telewizor mi nie potrzebny, bo sie tak nasmieje. Luby szuka mi teraz ladnej maszyny do wyciskania soku, od przyszlegi tygodnia bede nam sama robic ;) Jeszcze jakis ladny robot kuchenny by mi sie przydal, ale to moze za miesiac...
A jaka mila niespodzianka z rana. Dostalam list, w zwiazku z nadplata w podatkach od macierzynskiego. Podwojna wyplata w tym miesiacu ^^ Juz siedze na ebayu i szukam malemu czegos ladnego :)
 
reklama
Musimy powtórzyć badania ASO bo im nie wyszło wrrr:no:

co do terminów to z O. miałam na 09.08 a urodziła się 21.08 z D. miałam na 26.06 a urodził się dzień przed

Happy jak Dennisek?
Sandra hehe to śpij póki możesz;-)

Renata powodzenia w staraniach o córę:tak: będziecie próbować tak długo aż się uda?:-p bo wiesz kolega ma 5 dziewczyn i już zaprzestał starań...
 
Do góry