reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Happy ja to samo a potem moje polozna do ktorej chodzilam na kontrole mnie opieprzala ze nie szlam, bo "byloby mi lepiej". Ale na masaze teraz chodze z malym, faktycznie bajer, dopiero nozki sie nauczylam masowac ale naprawde dziala. I jak ladnie spi pozniej :)
 
Ja też chodziłam z małym:) a tam ta szkoła rodzenia to bzdura jak dziecko ci sie źle obróci to zadna szkoła nie pomoże tylko kleszcze albo cesarka! Teraz chodzimy na play &stay a od maja mały prawdopodobnie do przedszkola:D
 
Tez mi mowily znajome ze bzdura, to nawet nie probowalam sie tam wybierac. Zreszta ja ledwo do pracy chodzilam, do sklepu mi bylo ciezko isc ;) a co dopiero laac na szkolki. Ale teraz z malym mam duzo czasu i energii w sumie tez, to poki mam wolne moge sobie chodzic na takie bajery :) A co to jest dokladnie stay&play jesli moge zapytac? To co od maja do pracy sie wybierasz? :) Zebys sie nie zdziwila ze ledwo prace znajdziesz a juz drugie dziecko bedzie w drodze ;D
 
Happy tez mialam dlugi i ciezki poród. Jak w ciąze z Oskarem zaszlam to do rozwiązania na mysl o powtorce serce mi szalało. a w dzien porodu wiedizlam ze bedzie lajcik. bo kto inny da rade jak nie ja ??:D No i drugi to byl pikus. ale to tez spora zasluga ludzkiej poloznej. Fakt pokoloryzowalam troche :D ale czego sie nie zrobi zeby znowu nie liczyc partych skurczy 15 godzin.


booooze spac. co za nie ludzka godzina pobudki ;/
musze do miasta jechac. O zapisac do zerowki.
 
Ooo dzieqczyny ile naskropalyscie nie nadrobie teraz wszystkuego ;p
Luza slicznie wygladalas gratku xd
Ja kuedys sama lubilam grac ale w tekena hahah

Witam nowe mamusie ;p ja juz igarnieta ale wlascixiel ma dzisiaj przyjsc jeszcze kilka rzeczy zrobic blak karnisze zyrandol wyniesc lozko itp itd
A Zuzia ma jyz 4 zebolki i tfu tfu przesypia cala noc oby nie zapeszyc xd. W ogile wczoraj przed spaniem Zu poszlam do kuchni wracam a Zu nie na szukam szukam az zaczela sie chichrac patrze a ta malpka do kosza w wozku weszla i tak siedziala obserwowala ;D a taka ma radoche bo okna na ulice i qchodzi na lozka popatrzy co sie dzieje na ulicy pogada i schodzi z lozka i tak co chwile :D

Witam nowe mamusie Ola 21 lat mama 11msc corki ;p
 
Ostatnia edycja:
Hej..
Maja chyba wpadla w rytual.. Dzis 6-30;// masakraa nie dosc ze w nocy spi nie spokojnie to jeszcze tak szybko wstaje..;/

Teraz szaleje w zabawkach ;)

U nas dzis barszcz czerwony na obiad.
Zaraz ide sniadanie sobie zrobic;)
Juz bym wziela poodkurzala ale zaczekam jeszcze z godzinke :p
 
Rrpetka-nie do pracy nie idę bo mały do przedszkola tylko na 3h/dziennie. Stay&play to takie zabawy dla dziec(0-5lat) na dworze i w pomieszczeniu + przekąska i śpiewanie piosenek. Chodzilysmy też na Tolder Talk ti takie zajwcia z ćwiczeniami na mowę i nazywanuem przedmiotów zwierząt itp.
Renata-ja drugi raz tez wytrzymam tylko najpierw trzeba siw o bejbi postarać
Olcia-trzymam kciuki żeby wszystkie nocki były już przespane
Mały dziś pobudke zrobił :7:45... wcześnie ale nawet wyspana jestem, jeszcze leżę w łóżku a Dennisek bajkę ogląda
 
Magda mi sie wydaje ze Janko tez zaczal jakies rytualy- wstaje juz o 8:00, dotychczas spal do prawie 10... :p Ale ja tez zaczelam go klasc wczesniej, juz nie ma chodzenia spac o 23, tylko o 21... Wiec wszystko sie poprzestawialo :p Ale 6:30 szczerze wspolczuje, chyba zasnelabym na stojaco :D
Happy jesli znajde cos takiego u siebie i dam rade pogodzic to z praca to tez na pewno zaczne chodzic jak przyjdzie czas :D
Dzisiaj jedziemy do miasta, pogoda jest wyjatkowo ladna, to mozemy sobie zrobic spacer :p Moze w koncu pojde do kosmetyczki brwi wyrwac, bo wygladam jak facet :D Ale im wiecej ich jest tym bardziej bedzie bolalo wiec robie po gaciach, bo nienawidze tego :|
 
reklama
My dzis po 7 wstalismy bo Z. wrocil z nocki i wszystkich pobudzil. Eh...zamiast po cichu wejsc i pojsc spac to on krecil sie przez pol godziny po domu i halasowal. I tylko cisnienie mi podniosl od samego rana.

Mlody wlasnie zjadl i kolej na mnie tylko ze nie ma pradu i pokrzyzowali moje plany bo mialam ochote na tosty a bez pradu nie zrobie i dupa.

I jakie plany macie na dzis dziewczyny?:)
 
Do góry