reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Moja tez wstaje 6.30-7 ale juz sie przyzwyczailam do tego tyle czasu minelo ze nie da rady sie nie przyzwyczaic xd

Happt fajne takie cos dla maluchow u nas chyba czegos takiego nie ma
 
reklama
Olciaaa-jesli mieszkasz w UK to w każdym SURE START/CHILD CENTER napewno jest chic nie zawsze się tak nazywa:)
Rrpetka - ja jak pracowałam to nie miałam jak chodzić z małym na te zajęcia a pozatym opiekowała sue nim mija znajoma która miała córkę. Teraz maly gdyby nie te zajęcia nie miałby kontaktując z dziecmi a tak zawsze ma sie z kim pobawić
Ja jak Dennisek skończył 3 miesiące ustaliłam mu plan dnia no on chciał tylko spac a jejsc zapominal i tak mi położna doradzila. Chwała jej za to! Przez pierwszy miesiac było ciężko ale później maly spał 3 razy w dzien i śliczne jadl a di tego spał prawie całą noc:) no i tak jest do teraz :) oczywiście tetaz nie mamy planu dnia ale i tak dennis wstaje i spi o tych samych porach... nawet glidnieje w tych godzinach o ktorej są posiłki:)
 
Happy pozwalalam mu na poczatku spac i jesc jak chce. Teraz spimy wedlug planu za dnia i w nocy, nadal jednak jemy kiedy mamy ochote ;) Ale fakt faktem plan dnia to swietna metoda.
 
Hejka:)
happymum mi tez położna mówiła i czytałam w poradnikach że jak dziecko ma swój plan dnia to jest mniej nerwowe bo wie czego może się spodziewać:) Dlatego jak był malutki to codziennie wychodziliśmy na spacer o tych samych porach, kąpiel tez codziennie o tej samej porze, kolacja i lulu, i synek zasypiał bez problemu, z jedzeniem tez nigdy nie mięliśmy problemu:) Nawet teraz synek je o tych samych porach a jak widze że nie ma ochoty to zawsze daję mu jakiegoś owoca, ale 5 posiłków dziennie zawsze jest:)
olciaa oby więcej było przespanych nocy:-)

U nas niestety nie ma żadnych zajęć dla maluchów;( Ale kontakt z dziećmi ma duży, moja siostra ma 2 córki, brat 3 dzieci, często się odwiedzamy i dzieciaki się bawią:)

My wstaliśmy po 8:) Juz po sniadaniu, teraz sprzątanie i obiad czyli to co codziennie:-)
Miłego dnia:)
 
U nas plan dnia byl. Przy F bylo to konieczne, a potem juz z przyzwyczajenia. sam sie ten plan ustalił. wszystko robilismy o tych samych porach i tak zostało. teraz im daje wiecej luzu.. bo dorastają :D

Jade niedlugo do szkoly po F, i zapisac Oskara do zerowki.Normalnie zapisywac nie muze. Od wrzesnia idzie do zerowki,ale zapiszą go do innej. By my nalezymy do innego okregu niz znajduje sie szkola do ktorej chodzi Filip. A ja chcem zeby koniecznie byla ta. Juz wiem jak z dyrektorem sie klucić, on wie jakich epitetów moze sie ode mnie spodziewac i ze ja nieobliczalna jestem i uparta. a w tej innej szkole bym musiala uczyc wszystkich wszystkiego od nowa :D
 
Hej
Młody dostał kataru w nocy, leci mu z nosa jak z kranu

Happy dzięki, Oliwcia ma się już b. dobrze. Fajnie, że Denniskowi przeszło już to zatrucie. A powiedz jest jakaś poprawa po tych kąpielach i balsamowaniu?

Renata 7 synów?:szok: ja to bym chyba po 3 zrezygnowała;-)

Atarakcja supcio, że wszystko ok

Kechu zdrówka

Paulina haha lesbijka:-D Przyznam, że też mnie przeraża to co się dzieje na Ukrainie


Dziewczyny wpadam z pytaniem moze któraś będzie umiała mi pomóc. Czy buty profilowane i profilaktyczne to to samo?
Niestety nie mam pojęcia czy to to samo
 
Asik - poprawa jest spora szczególnie na plecech i pupie na buzi jescze widać ale buzia jest najbardIej narażona ze względu na częste mycie i czynniki zewnętrzne:)
Ps. Oby synkowi nic sie nie rozwinęło i katar przeszedł
 
reklama
Ojj MADZIU biedna jestes z tym wstawaniem Majki :) moja spi na szczescie przynajmniej do 8. No ale fakt te nocne pobudki wykanczaja ;/ ostatnio tylko trzy wiec i tak sukces.
HAPPY a no zapomnialam ze wy nie dlugo o dzidziulka sie starac bedziecie :) fajne te zajecia u was. Jak zostaniemy w Szwecji to tez bede chodzila na podobne zajecia, a jesli wrocimy do Pl to do przedszkola mloda wysle rekreacyjnie zeby sie wyszalala z rowiesnikami.


No ja jutro po bielizne i buty slubne jade z druhenka :) wkoncu. A w poniedzialek pierwsza przymiarka.
 
Do góry