reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Heja.

Happy moja tesciowa to ciasto czesto robi. Pyszne jest, mimo ze ja za sernikami nie przepadam, ale ten kakaowy spod..mmmmm tylko inaczej nazywa te ciasto.

Mnie wczoraj O wkurzyl. No okropny jest. Bije dzieci, klepie, popycha, nie slucha sie, pyskuje.. a moja cierpliwosc ma urlop do stycznia. mysllam ze go rozerwe ze wscieklosci. Ta ciąza bedzie pelna nerwow czuje.. albo cud sie stanie i dziec moj wroci zachowaniem na normalne tory.

Femme sliczną masz core.
I juz wiem.. chodzilo za mną kilka dni, nie moglam sobie przypomniec co.. imie Nina mi sie podoba :)

Jedziemy dziś z Ł do auchan po basen dla chlopców. w ramach prezentu urodzinowego spoznionego :) Taki duzy zebym i ja sie zmiescila :)

wczoraj tak sie opalilam na plecach ze mam dosc upalów. Uczulenie ktore mi wyskakuje na dekolcie, wyskoczylo na ramionach. no zwariowac mozna tak to swedzi. Musze kupić sobie jakis balsam chlodzący po opalaniu b o mi sie skonczyl i bede cierpiec.

po za tym.. zeby nie wykrakac.. waga mi nie rosnie :) bardzo sie ciesze, bo przypominając sobie jak to bylo w dwoch poprzednich ciazach to mialam obawy ze w tegoroczne wagacje bede duuuuza,.
 
Hej

Wczoraj zrobiliśmy spontaniczny wypad ze znajomymi do dyskoteki:biggrin2: Jak zwykle wrobili mnie w kierowanie autem więc byłam bez % ale i tak super się wybawiłam:tak: Do domu wróciliśmy po 5 a młody obudził się o 8 więc dziś chodzę nieprzytomna

Femme Nina śliczna

Happy jak Dennis, nadal kaszle?

Renata cierpliwości do O.
 
Asik-fajnie ze się wybawilas:) tak Dennis nadal kaszle i ma okropny katar ale pozatym zachowuje się normalnie... dobrze ze potrafi wydmuchac nos w chusteczke no naszej musiałabym sie męczyć Gruszka.
 
Renata gratulacje maluszka oszczędzaj się. I cierpliwości do O życzę ;D

happy zdrówka dla Deniska oby szybko przeszło.

Kubunio psotny taki się zrobił że szok ucieka nam na spacerach chodzi w swoje strony. Zdrowy od lutego odpukać nic nas nie złapało.

Nie mam komputera i dlatego nie pisze. nawet czytać nie mam jak bo mój kom też lipa neta mam słabego.

Ogólnie u nas wszystko dobrze. szykujemy sie do urodzin młodego pomału.
 
gdzie Wy się podziewacie???

pojechaliśmy wczoraj około 15km w jedna stronę rowerami na taką wieżę widokową. Udało nam się bo był właściciel i pozwolił nam wejść. Widoki rewelacyjne:happy2: i jestem dumna z Oliwki bo pokonała tą trasę sama swoim rowerem

Papitkaa super, że u Was oki:-)
 
reklama
Hejka:)

U nas cieplutko także większość dnia jesteśmy na dworze:) D. do piątku ma wolne :)
papitka super że u Was wszystko ok:)
kechu powodzenia w prowadzeniu bloga
happymum na pewno tez skorzystam z przepisu bo uwielbiam piec:) a z chłopami tak to juz jest;/ mnie mój tez wczoraj wkurzył bo ładna pogoda a on ani z nami na spacer nie pójdzie tylko piwko i przed telewizor, chyba zrozumial że jestem zła bo wieczorem wziął małego na rower i na lody:)
renata ja na początku ciąży mało przytyłam za to na końcówce miałam 15kg na plusie:p
asik to fajnie że wycieczka rowerowa udana:)

Mnie brzuchol boli, @ sie zbliża a tu jeszcze taki upał, nie wiem jak ja to zniosę;/

AAA i Wszystkiego Najlepszego Mamuśki:) Dzisiaj nasze święto:-)
 
Do góry