reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Renata
1421422293264.jpg
 

Załączniki

  • 1421422293264.jpg
    1421422293264.jpg
    6,1 KB · Wyświetleń: 22
reklama
Kasiek-ani chwili spokoju nie masz :p
Paulina-czym sie Renata nie chwalu????
Renata-Gratuluję choć nie wiem czego, my po lekarzu denis ma infekvje górnych dróg oddechowych i przy okazji biegunkę, dostał proszki na biegunkę i paracetamol, jak sie jie poprawi to w poniedziałek mamy przyjść znowu a jak pogorszy to do szpitala. Najgorszy jest kaszel w nocy bo maly sie dusi :/
A no ja przytyłam 3kg i wszystko jak zwykle w biodrach :/:/:/ masakra mam tylek jak szafa trzydrzwiowa:/
Bylysmy na zakupach i oczywiście wiecej skodyczy biz normalnego jedzenia hahaha
 
reklama
Renata - gratulacje.!

Wicia dzisiaj w nocy przez sen powiedziała "potrzebuję miłości". słodko <3
byłam dzisiaj na paznokciach. w domu stwierdziłam, że jednak mi się nie podobają. boli mnie głowa. nie chce mi się nic dzisiaj. :confused2:
 
Do góry