reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ona_mika, daj znać jak było na 4d;-).
Kataryna, między mną a tatą Hani jest 2 lata różnicy, ale czasem mam wrażenie, że on ma 17 lat a nie 25:wściekła/y:. Poza tym myślę, że gdyby już się okazało, że jesteś w ciąży nie miałabyś tego typu dylematów, czy dasz radę, czy zapewnisz wszystko dziecku, pragnęłabyś tylko jego zdrowia, a reszta zawsze jakoś się ułoży:tak:. Ja jestem sama z Hanią i uważam, że daje sobie lepiej radę niż niejedno małżeństwo w starszym wieku:tak:. Także do roboty a nie:-p:-D.
 
reklama
Ja mam wizytę jutro o 18 i mam nadzieję że również moja dzidzia się ujawni (już się nie mogę doczekać).Troszkę się boję, ale też bardzo się nie mogę doczekac jutra.. Mój G. oczywiście powiedział że na USG musi być ze mną koniecznie, że musi zobaczyć dzidzię (Na poprzednim też był ze mna). I jak dobrze pójdzie to po USG pojedziemy jutro z moim G. na zakupki dla dzidzi.
 
ania_żywa dzięki za dodanie otuchy:-)bardzo mi to pomogło .no my się niby nie staramy specjalnie ,ale robimy wszystko w tym kierunku żeby dzidzia była :-Dhe he

no ale zobaczymy ,na dzień dzisiejszy pozostało mi czytanie waszych cudownych doświaczen związanych z noszeniem w sobie małej istotki i jej wychowywaniem:happy::rofl2:
 
Śliczny brzuszek, i rzeczywiście duży:szok:, jak na 23 tydzień:tak:. A ile jeszcze przed Tobą:-p. Ojjjj, chyba będziesz miała wielkiego bobaska:tak:.
 
Wiesz, ja pamiętam jak jechałam na poprawkowy egzamin na studiach, byłam w 20 tygodniu, miałam nadzieje że się nade mną zlitują, jak zobaczą brzuch, ale niestety nic nie było po mnie jeszcze widać:-p. Za to później w bardzo szybkim tempie się roztyłam, 25 kilo na plus, masakra:angry:. Bo w trzecim trymestrze dziecko najwięcej rośnie, także przygotuj się:-p:-D:-D.

Ps. Co to za konkurs pampersa? Dostałam już 2 wiadomości na naszej-klasie od jakiś mam, zupełnie mi obcych, żeby głosowac na ich dzieci:baffled:.
 
reklama
OOO... No to widzę że najciekawsze dopiero przede mną.. Chociaż mam nadzieję że skoro teraz tyle przytyłam to póżniej już będzie sporo mniej..

A wogóle to ciekawe gdzie nam zniknęła snoopy12 i Ilonka.. Nie ładnie dziewczyny znikać na tak długo i nie dawać znaku życia..
 
Do góry