reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Ania -zywa trudno sie mowi ja cierpialam bardziej niz oan :D:D: No ale bylo minelo , ale zamierzam Go zabrac teraz znofu , moze sie uda ze wytrwamy razem :)
a mam pytanie kto Ci z Hania siedzi jak Ty pracujesh ???
a co do pizzy tesh uwielbiam :D:D:
A nie wiecie co tam ze snoopcia /?
 
A więc kobitki, jak sie tak dopytujecie to wam napisze, właśnie dostałam wiadomość od Snoopy, spałam ale jak tylko ją dostałam do od razu komputer włączyłam a więc:Mamy śliczną córcie! Aż sie cała trzęse! Waży 2700 i mierzy 52cm. Cudna jest! Jupi, jupi, jupi! Narazie nie do niej nie pisze niech odpoczywa, jutro ją pomecze o więcej informacji... A to co najważniejsze to już wiemy :-):-):-):-):-):-):-)
 
firanka mały kopie ile tylko może, no a ja się z tego cieszę, bo to takie słodkie. Choć czasami mam dość jak tak kopie że aż boli.. No ale tak musi być. Mnie w sumie boli kręgosłup no i często łapią skurcze w łydkach:wściekła/y: Poza tym piersi zrobiły się troszkę sine, napuchły (bolą nawet czasami jak się myję lub je dotknę przy przebieraniu) no i wylazły wstrętne rozstępy:wściekła/y: Ale to dlatego że jak byłam w szpitalu to przez parę dni nie miałam swojego kremu no i są efekty:-(

Ania pizze zjem sobie póżniej taką mała z pieczarkami.. A teraz już jestem po zjedzeniu 3 zapiekanek (2 z serem żółtym, szynką i pomidorem a jedna z serem żółtym, parówkami i pomidorem). A w trakcie gotowania jest kalafior który uwielbiam..
I popijam gorącą herbatkę wieloowocową, taką rozpuszczalną:-);-)

Super że Snoopy już urodziła i że córcię.. GRATULACJE!!
 
Qrcze ale wiadomosc :-) Snoopy - Gratuluje coruni :happy:

KasiaF87 dzieki za szybko wiadomosc ;-)

A tak swoja droga netgril zle obstawiala bo twierdzila ze bedzie chlopak-chyba poraz pierwszy sie pomylilas :rofl2::-p
 
reklama
Famme Fatale jak chcesz to mogę Ci przesłać pocztą swoje rachunki bo mi nie są potrzebne,ale mimo wszystko chomikuję je. Nie wspomnę już o tym,że nie udowodni Ci tego,że nie byłaś w\Poznaniu gdyż mogłaś kogoś odwiedzać :).

A dobry pomysł jak byś miała czas i chęci to bardzo chętnie skorzystam :-)

A więc kobitki, jak sie tak dopytujecie to wam napisze, właśnie dostałam wiadomość od Snoopy, spałam ale jak tylko ją dostałam do od razu komputer włączyłam a więc:Mamy śliczną córcie! Aż sie cała trzęse! Waży 2700 i mierzy 52cm. Cudna jest! Jupi, jupi, jupi! Narazie nie do niej nie pisze niech odpoczywa, jutro ją pomecze o więcej informacji... A to co najważniejsze to już wiemy :-):-):-):-):-):-):-)

NO Brawo ;D mówiłam ze to dzisiaj nastąpi :-) Teraz czekamy aż wypocznie i trzeba sie dowiedzieć więcej szczegółów ;-)
 
Do góry