reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ania Zywa no to wspolczuje z tymi zabkami :p no w sumie zalazy jak Twoja to znosi , bo moj may znosil okropnie :/
Asiowo to uparciuszek z malutkiej :p Moze sie zlituje wkoncu nad mamuska :D
Mamusia Blaneczki sadze ze TAK :D ZApraszam ::)
 
reklama
:tak:dzieki , ciekawe co reszta dziewczyn powie jeszcze na moje posty tutaj , obiecuje juz nie bede nikogo krytykowac - akurat wtedy mialam zly dzien i jeszcze kilka postow mnie zdraznilo i wybuchalm , ale przepraszam !

Tak owszem mozesz wiedziec napisalam priva do Aniaslu i poprosilam o zmiane nicku , wymyslilam sobie nick napisalam go Aniaslu (mialam juz go duzo wczesniej ...ale czekalam az urodzi sie dzidzia i potwierdzi swoja plec:-D) i otrzymalam na drugi dzien priva ze juz zmienione :tak::tak:
tylko tyle :-)

pozdrawiam
 
Witam mamuśki ja teraz z moim K ciągle jestem to nie mam czasu pisać :-p ale póki co to pięknie jest i ciesze się chwilą dzisiaj byłam ostatni raz w szkole wszystko już ładnie zaliczone mogę odpuścić spokojnie :-) dzidzia mnie kopie jak szalona już nawet widać jak się patrzy na brzuch czasami ruchy tak kopie :-) fajnieee :-)

A tatuś dziecka nagle zaczął się interesować pisać że żałuje że nie jesteśmy razem i chciał by być przy ciąży i że stracił mnie i dzidzie a bardzo mu na nas zależy itp ... pfff nawet jakieś love statusy robi ... teraz to on może mnie w dupe pocałować gnojek ... takiej miłości to ja nie potrzebuje tylko wspomnienia wracają i mnie to trochę boli ... ale nie chce go już w ogóle widzieć nie zasłużył na 2 szanse ...
 
Witam mamuśki ja teraz z moim K ciągle jestem to nie mam czasu pisać :-p ale póki co to pięknie jest i ciesze się chwilą dzisiaj byłam ostatni raz w szkole wszystko już ładnie zaliczone mogę odpuścić spokojnie :-) dzidzia mnie kopie jak szalona już nawet widać jak się patrzy na brzuch czasami ruchy tak kopie :-) fajnieee :-)

A tatuś dziecka nagle zaczął się interesować pisać że żałuje że nie jesteśmy razem i chciał by być przy ciąży i że stracił mnie i dzidzie a bardzo mu na nas zależy itp ... pfff nawet jakieś love statusy robi ... teraz to on może mnie w dupe pocałować gnojek ... takiej miłości to ja nie potrzebuje tylko wspomnienia wracają i mnie to trochę boli ... ale nie chce go już w ogóle widzieć nie zasłużył na 2 szanse ...
Super ze teraz jestes szczesliwa , zaslugujesz na poazdnego mezczyzne :tak:i na dobrego tatusia dla dzidzi;-):-)
gratuluje ruchow dzidzi :-)
ciezko jest zapomniec..ale nie wydaje mi sie zeby bylo warto wracac do takiego drania , ale to twoja decyzja tylko i wylacznie :blink:
podczytywalam was i mniej wiecej wiem z tego co pisalas co przeszlas przez tego drania dlatego tak mowie ..
 
miskahxc dużo Twój synek mówi? Bo widzę, że są w podobnym wieku. Mój to się tak już lepiej rozgadał dopiero w tym roku i juz wszystko powtarza, ale strasznie zniekształca. Zdaniami też już mówi.
Ja to spadam, bo tak się miałam z niemieckiego uczyć, a siedzę i piszę. Kto wymyślił niemiecki??:crazy::crazy::crazy:coś około 100 zwrotów mam do nauczenia się na jutro:oo2:na szczęście krótkie dosyć.
 
Ilona powiem Ci ze dosc gada ale narazie takie swoje zwroty :) Dogadam sie z nim co chce i wogole zeby cos zrobil ale jak na swoj wiek to chyba malo mowi :( ale wszyscy mowia ze to normalne u chlopcow ) ze trzeba sie martwic jak do 3 lat sie nie nauczy! to narazie jestem spokojna :)
 
Czesc babeczki:-D u mnie dzisiaj mala stresowka, byla, Alusia byla bardzo niespokojna, jak ja przytulalam i spala na moim brzuszku to bylo ok a jak ja kladlam do kolyski to po 5 min placz.... tak od 11 do 15 nie wytrzymalam i zmierzylam jej temperature 37,4!!!! od razu tate zgarnelam i pojechalismy do lekarza, co sie okazalo, malenka zdrowiuska tylko ja przegrzakam:-:)-( a to dlatego ze moja mama caly czas krzyczala ze za lekko ja ubieram.... teraz ubieram ja jak uwazam i mala juz temperaturki nie ma (ufff)
Bylam z nia dzisiaj na godzinnym spacerku posmialam sie troche z mojego glupiego piesa, odetchnelam:-) Jarek wozek tak dumnie prowadzal ze az mi sie smiac z niego chcialo, nie dal go sobie zabrac:-D:-D kupil jej dzisiaj smieszny komplecik z berecikiem:-) a moja siorka cudne rozowiskie skarpetki z bombelkami:-) no i mama byla dzisiaj na zakupach, juz nie wiem co robic z tymi ubrankami:-) brat dzisiaj dzwonil ze za tydz przyjada to ja mu na to zeby nic malej na razie juz nie kupowali bo mala ma juz w tej chwili wiecej szmatek niz ja:-)

Co do zaparc to wystarczy wypic litra mleka wieczorem przed pojsciem lulu a rona biegunka murowana:-D:-D:-D
Co do laktacji to ja tez sie balam ze mam za malo pokarmu i pije 2l wody minimalnie dziennie do tego jais kisiel, cherba laktacyjna i mala nie narzeka:-)
 
reklama
A z tym seksem w ciazy... nie powinno sie wcale.. jak nie mozna to po 3 miesiacu koniec, ale jak dalej nie mozna to juz absolutnie koniec po 6... dlatego ze dziecko czuje wszystkie emocje mamy... :baffled: i czuje dzialania taty:baffled: wiec srednio mi sie podoba aby malutka istotka juz znala emocje zwiazane ze wspolzyciem.... zwlaszcza w 9 miesiacu kiedy glowka jest w dol... srednio przyjemne jak sobie wyobraze....aczkolwiek kazdy wie najepiej w swojej kwestii...


"Zapewne czujesz się już bardzo zmęczona i ociężała, ale jeśli nie odeszły Ci wody płodowe i masz na to ochotę, nie ma przeciwwskazań do seksu. Co więcej - stosunek seksualny uważany jest za jedną z naturalnych metod wywoływania porodu (sperma zawiera prostaglandyny przyspieszające "dojrzewanie" szyjki macicy)."
Nawet mi ginka powiedziała, że w moim wypadku nie ma przeciwwskazań:happy2: A dla dzidzi to podobno super sprawa, bo tatuś go kołysze... ona jest za mała, żeby wiedziec co to... a że mamie przyjemnie, to maluszkowi też... , a ona tam jest tak bepieczna, że nie ma szans, żeby tatusia poczuła..., wiec nie rozumiem skąd te obawy z Twojej strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry