reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam!
U nas ciężko z czasem.. Mały zajmuje mi prawie każdą wolną chwilę.. Jest mega marudny.. Już powoli wysiadam..

Maagda_ witaj ponownie! Korzystaj i śpij w tym czasie co i mała. Musisz nabrać sił, tym bardziej że piszesz że po cesarce nie czujesz się dobrze.

pola997 nam się udało bez nauk przedmałżeńskich.. I się w sumie cieszę, bo pod koniec ciąży i odrazu po porodzie nie dałabym rady..

AdiLea na kolki ktoś mi kiedyś infacol polecał czy jakoś tak. Może i Ty spróbuj..
 
reklama
czesc dziewczyny
Magda-fajnie ze juz z corcia w domku jestescie....a czemu ta cesarka byla jesli mozna wiedziec?odpoczywaj duzo i oszczedzaj sie no i buziaczki dla coreczki

Galarecia-ja tez tak z Darusiem mialam jak mial z 7 mcy,tylko mama i raczki a jak nie to marudzil okropnie,do kibelka ciezko bylo sie ruszyc:)przeszlo jak nauczyl sie raczkowac i chodzic tyle ze teraz wiecej pilnowania:)

Dorom-śliczna łapeczka....najwzniejsze ze dobrze sie czujesz,a po porodzie zgaga mija jak za sprawa czarodziejskiej rozdzki:)no i fakt kluseczka z twojego maluszka

Panistepelek-cudo ksierzyc

mikusia-witaj :)my sie nie znamy:)

Pola-przeslodki Twoj Ludwiczek

taka u mnie piekna pogoda ze poszlam z malym na plac zabaw pobujac go na hustawce minutke bylo ok a potem placz....no ale to pierwszy raz wiec moze sie jeszcze przyzwyczai
spadam zaraz pazorki robic....
 
Ostatnia edycja:
Nie przejmuj się!!!! Teraz nie możesz się denerwować ponieważ może to zaszkodzić dziecku...a myślę ze ono teraz jest najważniejsze.... Ja bym się wcale takim nie przejmowała....wiem że napewno Cię to boli ale pomyśl czy warto!! To wszystko świadczy tylko i wyłącznie o nim!! zachował się jak ostatni kretyn traktując Tak Ciebie!! Niewiem jak mam Cię pocieszyć ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji... ale musisz tak czy inaczej wziąść się w garść ponieważ im więcej się denerwujesz tym bardziej szkodzi to dziecku!! A więc postaraj się o tym nie myśleć a ten kretyn bo nie można go inaczej nazwać po takim zachowaniu jeszcze tego pożałuje!! Trzymaj się!!
 
mikus_a - Miło Cię widzieć po przerwie :) Oczywiście w imieniu swoim i siostry dziekuję.

maagda - No to teraz mogę Ci już złozyć "osobiście" gratulacje. Duża ta twoja dzidzia się urodziła. Niech rosnie zdrowa.
A co do porodów to uważam, że każda inaczej go przechodzi... Dla Ciebie cesarka była koszmarem a dla inne poród naturalny.

mamaola - Miło, że księżyc spodobał się. Ale trochę rozmazany wyszedł. Synek napewno polubi hustawki i przyjdzie moment, że nie będzie chciał z niej zejść.

U mnie dziś wreście cały dzień( a nie tylko do południa) ładna pogoda. Byłam z córcią półtora godzinki na dworze. teraz zjadła cyca i śpi.
Ponoc cały weekend ma byc taki a potem znowu deszcz ze śniegiem.
 
Ostatnia edycja:
A ja musze pozadnie się naprosić jak chce z Klaudią wyjsc na dwór ... ciągle w domu chce być i tak od 2 tygodni ....nawet jak mówię pójdziemy do sklepu po ciuciu to nie chce wyjsc woli w domu sie pobawić ale pare pomysłow mam jak ja zachecic na wyjscie na dwór wczoraj jej opowiadalam, że pojdziemy do zoo w necie pokazywałam jak wygladaja zwierzatka które zobaczymy .... no kto by przypuszczał, że trzeba tak nakombinować by ją namówic na wyjscie .....
hmm nie mam pojecia co jej jest ;] :(
 
Witam!
BLACK, AdiLEA Współczuję nocek a tobie Adi kolek. Ja nie wiem co to jest kolka u dziecka. Miałam z tym spokój. Dobra masz mamę że Ci choć trochę pomaga w tej męczącej sytuacji.
STEPELEK KSIĘŻYC świetny. U nas w nocy też czyste nieco jest i księżyc widać.
MAgda pONOWNE gratulacje z mojej strony. A czemu cesarka była jak można wiedzieć?
 
Ja mam za soba koszmarny dzien i naprawde padam. Dobrze ze mala dzisiejszej nocy jest wyjatkowo wyrozumiala i nawet cos tam spi. I jeszcze jej ojciec się na mnie fochnął ze nie chodze usmiechnieta i zadowolona z zycia. Taaa…Szkoda ze on nie wie jak to jest nie spać kilka dni i bujac calymi nocami jego córke:angry:

Mamaola faktycznie spacer działa cuda.
Dorom świetne zdjecie.
Magdaa to się nameczylas bidulko. Ja swoje cc wspominam dobrze. Nigdy nie zdecydowałabym się na naturalny. Jakos tak miałabym opory przed rozłożeniem nog przy tych wszystkich ludziach…:zawstydzona/y:
Galarecia wspolczuje marudzenia synka. U nas infacol nie działał. Hania nim zwracała. Zreszta sprobowałam już wszystkich lekow i zero rekacji. Musi samo przejść.
 
reklama
czesc
u nas noc zaliczona do tych lepszych...Darus ladnie spal do 7.30....
tylko znowu od rana boli mnie glowa....kurcze chyba z kawy musze zrezygnowac ale nie wiem jak ja bez niej bede funkcjonowac....

Panistepelek-mam nadzieje ze polubi hustawki,wczoraj to byl debiut...jak tak co dzien bede z nim na plac zabaw chodzic to moze polubi...

AdiLea- zaproponuj chlopakowi zeby sie przez 24h zajol corka,zobaczymy czy potem bedzie taki madrala....haha najlepiej to wymagac....sluchaj a probowalas sposobu z suszarka,dzieciaki to uwielbiaja,moze i na Hanie podziala.....trzymam kciuki zeby malej szybko przeszlo a Ty zebys miala cierpliwosc....

Plock-Asia-teraz jak sie cieplej zrobi to coreczka moze chetniej bedzie na dworek wychodzic.....nikomu sie nie chce jak brzydka pogoda....
 
Do góry