reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Oj ciekawe, ale już niedługo same się przekonamy :)
10 kg. to nie jest tak dużo. Ja przed zajściem w ciąże, wazyłam 48 kg. a w 33 tyg. ważyłam prawie 61. No to mamy już 13 kg. do przodu xD
Jutro bedzie 36 tydzień i właśnie mam wizyte u mojej pani doktor. Az sie boje ile tym razem, waga wskaże ;)
 
reklama
Magda państwowo ;-) Cykaj fotki i pochwal się nam swoją pociechą :-)

Ellie ja przez całą ciążę miałam malutki brzuszek, taką jakby piłeczkę. A przez ostatnie 4-5 tygodni ciąży tak mi brzuch wywaliło strasznie, że ho ho. Z tym, że ja miałam w sobie bardzo dużą dzidzię ;-) W 34-35 tc ważyła 3200. A w dniu porodu 4400 ;-)
 
Ostatnia edycja:
BlackWizard - Oj kochana, to faktycznie dość spory skarb Ci się urodził. Umnie brzuszka nie było widać, gdzieś do 5-6 miesiaca. Teraz faktycznie brzuszek urusł sporo. Różnica jest przeogromna. A najlepsze jest to że kruszynka, z dnia na dzień tak szybko rosnie.
Mój chłopak, mieszka w innym mieście ok. 25 km. ode mnie ... więc widzimy sie przede wszystkim na weekendy. Więc gdy przyjeżdża po tygodniu nie moze się nadziwić, jak brzuszek rosnie w tak fenomenalnym tępie. :)
 
Black aha , ja moją małą zapisałam prywatnie, bo powiedzieli że państwowo długo będę czekać. A fotki obiecuję jutro wieczorkiem wstawię. ;)

Oj mała jutro kończy 3 tygodnie. ;) ale ten czas leci.
 
Ellie tak Łucja. ;) heh pamiętam jak ja niedawno pisałam, dziewczynom że im zazdroszczę że mają dzidziusie przy sobie. Za niedługo i Ty będziesz miała synka obok siebie. :)
 
Mały spi więc mam chwile dla siebie:tak:
Magda- ja jeszcze nie byłam na tym usg:dry: Ale idę na dniach.... Tzn mi lekarz mówił,ze nie ma takiej potrzeby chyba że sama chce.... Wolę isć:tak: wstaw zdjatka:-p czekamy:tak:;-) własnie ile będziesz płacić za to usg? (tak z ciekawości pytam, bo my też prywatnie...:dry:)

Ellie- Witaj:) Fajnie ,że już niedługo zostaniesz mamą.... Mój syn warzył podobnie w 29 tyg 1500 g urodził się 3050 więc taki normalny...:tak: Skoro jesteś szczuplutka to jak będziesz rodzić, sn ? U mnie np nawet pod koniec nie było widac tak ciąży... nie które osoby nawet się nie poznały:-p

umi- mało przytyłaś, pewnie już nie wiele przytyjesz:tak: Synuś pewnie urodzi się w okolicach ,góra 3,5 kg tak mi się wydaje;-) jeku czas leci strasznie, już tylko został Ci nie cały miesiąć:tak:

Jak mi brakuje brzuszka i tego okresu.... Mogłabym cały czas chodzić w ciąży;-)
 
Ostatnia edycja:
Maagda_ - ahh. nawet nie wiesz, a może i wiesz jak bardzo na to czekam.
pola997 - Lekarka nie stwierdziła żadnych zastrzeżeń co do porodu naturalnego, choć ja przy mojej figurze wolałabym cc. No u mnie jeśli założe coś ciążowego,czy tego typu brzuszek jest bardzo zarysowany, ale jeślinp. ubiore kurtkę, uwierz że ja sama nie poznałabym że jestem w ciąży i to już pod koniec. :))
 
reklama
Do góry