reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
hej;-)
Kurcze maly mi usunal czesc posta. U nas do 15 bylo slonecznie a teraz kicha ciemno i mokro. Maly rozrabia, ostatnio zaczyna w sklepie wymuszac ale straram sie nie ulegac bo wejdzie mi na glowe, musze na sile go zabierac a on piszczy i te spojrzenie ludzi no trafia mnie cos:angry:
Milena nie pomoge bo nie mialam takich problemow. Moj w wieku Natalki ciagle spal:-D po 2 mies mu sie zmienilo i zostalo do dzis
Olcia, Magda ja tez nie moglam uwierzyc ze nosze pod sercem dzieciatko ale 19 tyg poczulam kopniaki i sie zaczelo:-D
Ewi, U mnie dziewczynka miala byc Ola ale poniej zmienilam zzdanie i chcialam Olge bo Aleksandra bardzo popularne ale u mnie w 16 tyg bylo wiadomo ze chlopak. Ja chcialam Macieja albo Adama a Ł Szymona okropne imie no i wyszedl Bartosz, powiem Ci ze pre pierwsze mies myslalam o zmianie imienia ale przywyklam;-)
Vi ja czytam ale pustki wiec nie pisalam:tak:Mi Marcel kojarzy sie jak Twojemu mezowi;-)moja kolezanka lo ma Brajana i Marcela fuj a inna ze studiow Oskara te mi sie nie podoba. jakos dla chlopcow malo jest fajnych imion
Wiktoria, nie pomoge, ja juz ponad 4 lata po lo. Ksiazke mialam inna
 
Ostatnia edycja:
Vi 1-go jade na USG i od razu dam im tego mocza jeszcze raz, dzis dzwonil GP i pytal czy u mnie juz wszystko ok, czy antybiotyk pomogl, hehe bo dali mocz i wyszly jakies bakterie. Z jednym dobrze a dzis zrobilam sobie kolejny bolesny problem.. Kurde jak nie urok to sr****a. Poparzylam sobie reke;/ szlak jak boli nie wiem juz co mam robic.. woda pomaga tylko na chwile.. zachcialo mi sie buleczek na parze no i robilam przedostatnia porcje i tak dziwnie sciagnelam miske z garnka i ta para cala buchnela mi w reke, az mi sie ciemno przed oczami zrobilo.. a teraz piecze i boli i kluje.. matkoo...
moze cos poradzicie??
Anula no na kopniaki to ja jeszcze poczekam, narazie chce podgladnac na USG;-)
Wiktoria ja mieszkam poza Polska tazke nie pomoge..;-) Ale milo cie poznac;-)
 
Ostatnia edycja:
Magda może jeszcze raz rodzinnego zapytaj i powiedz że się niepokoisz...

Olcia
bardzo się cieszę że ciąża się rozwija:) Cudne zdjęcia:)

Milena
nie ma co dziecka chwalić bo zawsze zrobi na odwrót ja zawsze przechwaliłam Dominikę hahaha

Wiktoria witaj co tam u Ciebie?? Ja miałam taką książkę ale nie wiem czy moja siostra nie obchnęła już. Bo zaczęła II klasę.

Dominika już całkiem dobrze w przedszkolu rano trochę pomarudzi ale to bardziej spowodowane że ją budzą po 7 a wstawała 8.30
 
hejka;-)
kasiek ja taką książkę miała:-D i jeszcze ze 3 inne bo w kazdej szkole byly inne podręczniki:-D:-p
wiktoria witaj;-)

Wiecie co zrobiła moja mama? tak mi Oliwkę uśpiła że jej nie wykompałam, zmieniłam pampera i nakarmiłam na śpiocha:-D A Alicja płaczę bo ją majka za nogawy ciąga i przejśc nie może, mało tego tak się pcha do jej łóżka że szok:-D:szok: w doope jej dałam i spokuj chwilowo miska męczy, to zabrzmi dzwinie ale mi jakoś z tym psem lżej:-D wszystko ogarniam i jakoś dalej mi za mało obowiążków:-D:-p
 
reklama
Hej. Nie mam siły. Młody dzisiaj marudził bo na dworku nie był bo straszna pogoda jest. Ślini sie strasznie wszystko do buzi pcha najlepiej mój palec mu idzie. Zaczyna siadać skubaniec i tak sztywno siedzi ze nie idzie go przechylić do tyłu bo zaczyna się zapierać i krzyczeć. Wpadam tak czasami poczytuje ale nie mam czasu pisać.:no: Z moim to chyba nigdy nie będzie dobrze dłużej niż tydzień. Na kolegę ma czas a na niunia nie i jeszcze mi mówi że on sobie chce w domku posiedzieć no szlak trafia człowieka jak go słyszy.
 
Do góry