reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

Nie pisałam żeby nie zapeszyć ale C zdał ten egzamin na C+E ale się chłopak cieszy a tak się stresował 3 dni męża nie miałam;p
 
reklama
Gosia C zależnie od szkoły jazdy ok. 2000zł ,C + E 2000zł (+/-200zł,) egzaminy C teoria 22zł , praktyka 160zł, C+E praktyka 195zł, kurs i egzamin na przewóz rzeczy 3,5tyś. a wszystko o ile wszystko za pierwszym razem zdasz to chyba wszystko żebyś już mogła z towarem jeździć.
 
Liza, trzymam kciuki!
Fikusek, najwazniejsze, że się dogadaliście i że Alan ma tate ;)
Więcej nie dałam rady przeczytać ;) Dziekuje Zadobre rady kupkowe, dałam jej jabłko i popiła woda i w 15 minut tak zrobiła, ze musiałam ją kąpac, od razu lepiej spi.
Ja zmykam bo mam problem z moją salą na wesele, muszę ją chyba zmienić a gdzie ja znajdę w 1,5 miesiąca ;o.
 
kasiek super, mój by chciał miec takie prawko ale kurcze nie ma za co te koszta powalają :szok:

Kojarzycie Misia92? Dominika dzis urodziła córeczke, takze ma parke hehe ;)) wielka dziewczynka 3850g :-)
co to sie dziewczyny tak na ten maj uparły :-D z tego co czytałam to polowa czerwcówek w paju poległa :-D
 
Ostatnia edycja:
kasiek gratulacje dla C :tak: super, że zdał.

gosdia fajnie, że się udało z kupką, tak to pewnie już brzuszek bolał.

Liza ooo ale fajnie, to Michałek ma siostrzyczkę :-) a wiesz jak córcia będzie miała na imię?

aaa już doczytałam, że Gabrysia, ładnie :tak:
 
Dzień dobry ;-)
Ja tylko wpadam się pożegnać na jakiś czas jutro już wyjeżdżamy a K ma nerwa na forum więc nie będę już wieczorem wchodzić dzisiaj :-p:-p

do "napisania:-p" 11 czerwca :-p:-)
 
Witam

Kasiek gratki dla C

Femme udanego urlopu!!!

Gosida to dobrze ze Zosi juz lepiej, a czemu musisz innego lokalu???

U nas zimno i zaczęło padac :no:
 
reklama
Liza no niestety... Na szczęście ten kurs na przewóz rzeczy co kosztuje 3,5tyś. udało się nam złapać w Urzędzie pracy za darmo więc dużo oszczędziliśmy.
Nie znam jej ale gratulacje:)

Gosdia
a co z tą salą??

Femme baw się dobrze i nie wracaj blada:D

Oj starzeje się:p Już ciężko tak się uczyć do późna:p Ale się wczoraj uśmiałam wczoraj z C biedak upił swój stres 2 piwami i przybił gwoździa rozkładając łóżko ja uczyłam się na strychu i coś mnie tknęło i zeszłam na dół a no w połowie rozłożył łóżko i tak przybił gwoździa hahah obudziłam go kazałam rozebrać i sama to łóżko rozłożyłam od rana lata szczęśliwy i wszystkim się zajmuje zaraz z Domką będziemy miały śniadanko bo późno wstałyśmy:p
 
Do góry