reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

reklama
Basia witaj,my w podobnym wieku jestesmy;-

Wampi tak mi sie wydawalo,ze cos pisalas o przedmiotach kosmetycznych;-) jakbym miala blizej to bym sie do Ciebie wybrala;-

Liza moja córa powoli wkracza w ewidentny bunt dwulatka;-) Ostatnio non stop wrzeszczy gryzie i kopie. Prosze oto zdjecia,wiecej na blogu;-)
 

Załączniki

  • DSC_0051-1.jpg
    DSC_0051-1.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 28
  • DSC_0063.jpg
    DSC_0063.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 30
Anetka ja myje codziennie bo inaczej katastrofa, do tego codziennie prostuje:sorry:
Gosdia chwilami nie mam juz do niego chwili. Ostatnio wszedl na lazak a z lezaka probowal na pufe:shocked2:musialam przestawic. Mamy niskie fotele i zawiesza sie na bokach:sorry:co do kupy nie pomoge, u nas sa 2-3 dziennie
 
Femme spokojnie:)

Gosdia
chyba gorzej Ci:p Tyle siedziałam bo w dzień nie ma kto Domką i domem się zająć i też uczę się tego co najpotrzebniejsze bo nie chce mi się jeździć poprawiać w tą i z powrotem:p Uwierz mi nie przemęczam się. Biedna Zosia...

Anula ale masz łobuziaka:p

Lolkak
Majunia śliczna :)
 
gosidia a może jabłko jej daj? Choc jak czopek nie pooze to nie wiem czy jabłko da radę:sorry2:
Basia nie narzekaj:-p
femme czyżby sen proroczy:-p?
fikusek wow co za zmiany, a tata Alana spotyka się z nim?
lokak ale się z Majeczki duża dziewczyna zrobiła:szok:
 
Hejka

Ależ produkujecie... Oj oj... tylko tak przeleciałam bo muszę chatke ogarnąc, obiad zrobic a o 15 mam miec gości...
Humor troche lepszy, w pracy mnie podbudowali, i narazie topór wojenny zakopany...

SNOOPY GRATULUJE śliczna córcia...

BAŚKA gratuluje fasolki :-) ogarniesz nas ogarniesz, chociaż fakt, tutaj tak większośc dla Ciebie nowe widze... Ale dasz radę

FEMME mam "blond" problem... Ale to nie temat na ogólny...

Trzymajcie się laski, lukne wieczorkiem
 
Fikusek i fajnie ze go tkneło ;-) dojrzal moze :tak:
gosdia moze daj jej truskawki? moj po nich to ze 3 razy robi kupe ;P


No i dzis zawiozłam swoje CV do dwóch sklepów, szukaja ekspedientek... Mąż teraz w domu, nie ma ofert pracy, moze mi sie uda załapac? i jakos to poskladamy do kupy? trzymajcie kciuki.... bo czekaja nas jak narazie ciężkie dni.... ;P
 
reklama
Do góry