reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

reklama
Lolkak moj wręcz odwrotnie je tyle truskawek ze szok... ;P
A jak Tam twoja Maja? grzeczniejsza juz? jak nocki? :-)
Kasiek fajne fotki :-)

Nie piszcie o fryzjerach i farbowaniu ja nie bylam juz gdzies z 10mies ;P a farbowalam 2 mies temu. heh ;]
 
wampi o dzięki :tak: będę musiała spróbować.

lolkak też bym musiała się do fryzjera wybrać, żeby trochę podciąć włosy, bo po ostatnim obcinaniu trochę za bardzo mi już odrosły. A farbuję sama w domu, ale zamawiam farby fryzjerskie na allegro :tak:
 
wampi a co na wypadające włosy? niewiem czemu ale czasem to tyle mi ich wypada ze ...:szok: :no:

anetka ja tez sama farbuje ;-) ;]
 
Anetka,Liza ja też sama farbuję. Do fryzjera chodze okazjonalnie czytaj raz w roku jak jestem u rodziny w Zamościu, to wybieram się obowiązkowo do Mariusza,żeby zrobił porządek na głowie;-)

Liza echh Maja szaleje,mnie się prawie nie słucha ;-) W nocy ostatnio wstaje mi już tylko raz :-);-)
 
Anetka, w IBI ;)
Umi, zeby nie było, że w ogole jej nie wychowywałam to troche jednak uczyłam ją, że łapek do kontaktów nie mozna i do kibelka nie można wchodzić i ściągać rzeczy z półek, ale ona zaczyna pokazywać swoja wyższość, więc staram sie ją skurczyc do jej poziomu.

Ja dzisiaj kupiłam 3 bluzki w lumpie i sukienke ^^ i od razu sie humor poprawił ;)
 
wampi jutro chyba kupię i zacznę 'kurację' :-)

To jeszcze niech mi ktoś coś doradzi na przetłuszczające się włosy :-p bo jak np umyłam wczoraj wieczorem to dzisiaj po południu już mam takie brzydkie, nieświeże :sorry:
 
reklama
to i ja sie tu wpisuje:D bo glownego nie jestem w stanie ogranac taka tam produkcja idzie:D chyba sie tu zaliczam:D
 
Do góry