reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

..:: Młode Mamy Weteranki ::..

lolkak ale Maja śliczniutka ;-) fajną karnację ma.

fikusek fajnie, że napisałaś :tak: to tata Alanka wcześniej się z nim nie spotykał?

gosdia, Anula Ja też muszę myć codziennie, bo inaczej jest masakra :sorry2: czasami jak wiem, że nigdzie nie będę szła to nie myję i daję jej odpocząć, ale wyglądam wtedy strasznie :-p

Liza to trzymam kciuki, żeby się udało z tą pracą :tak:
 
reklama
dzięki dziewczyny:-)
LIza
3mam kciuki za pracę :-)

Anetka karnacja po tatusiu,dobrze,że tylko to ;-):-D

Co do problemów z kupą to za bardzo nie pomogę,bo Majka jakoś soecjalnie nie miała z tym problemu. Jak ostatnio coś jej było nie tak z brzuchem to zjadała Kaszkę Bobovity Zdrowy Brzuszek Śliwka i zboże
 
Anetka spotykal:) juz od dluzszego czasu. Dlatego chce teraz to prawnie pozalatwic. Ale czekaja mnie dwie sprawy o alimenty i druga o pozbawienie praw. Ojciec alana zgadza sie na pozbawienie bo mowil sam ze skoro dziecko jest ze mna to ja powinnam o wszytkim decydowac,o wyrabianiu dokumentow,o szkole ,leczeniu itp. Jemu zalezy tylko na widzeniach i kontakcie z synem
 
FIKUSKU dobrze że jego tata jest ugodowy, i że nie będzie ci problemów robił... Oj u mnie to by była wojna...

LOLKAK witaj witaj, pewnie że cię pamiętamy

Fajnie że tyle dziewczyn się odezwało, które poznikało przez natłok młodszych mam...
 
Fikusek to dobrze że tak się dogadaliście nie będziecie się szarpać i Alanek będzie szczęśliwy a właśnie jak on z tatą bo z tego co piszesz wcześniej się nie widywali tak??

Liza mam nadzieje że Ci się ułoży trzymam kciuki&&&&
 
FIKUSKU może zrozumiał co stracił i chce się do was zbliżyc i was odzyskac... Nie znam waszej historii, ale może dojrzał do rodziny...
 
ja mam dobre kontakty z nim ale napewno nie chcemy wrocic do siebie,ja jestem szczesliwa on tez ,on nawet w przyszlym roku slub ma brac
 
reklama
Do góry