reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moczenie się w nocy

Ja tez nie w pl. Od 5 lat w Niemczech jesteśmy zobaczymy mam nadzieję że ktoś coś a końcu pomoże

Na pewno pomogą! Spróbuj już sama z piciem wody. Możesz zrobić tablice i wklejać naklejki jako nagrodę za wypicie szklanki wody lub soku a na koniec tyg. Jakaś czekoladkę za zebrane naklejki. To motywuje dziecko i oby pomogło w tym pierwszym ważnym kroku. Xx
 
reklama
Mój syn miał ten problem do 6-7 roku życia. Robiłam badania, stosowałam alarmy, prowadziłam dzienniki. W końcu z tego wyrósł. Ale sprawdzić koniecznie trzeba. Zerknij sobie na suchyporanek.pl, kopalnia wiedzy, pediatra mi polecał.
 
A może to nie tak, że po prostu wyrósł, tylko właśnie sprawdził się np. ten alarm wybudzeniowy? Jak długo to u Was trwało, zanim syn przestał moczyć się w nocy?
 
U nas przeszło, okazało się że nią się jakies koszmarki i minęło, używałam podkładów z Teny, żeby łóżko nie było do wymiany.
 
Mam 6,5 latka sikającego noc w noc byliśmy u urologa teraz mamy w lutym badanie cystometrie i zobaczymy co wyjdzie. Czy to urządzenie do wybudzania jakiś się nazywa ?
 
reklama
Zasada działania raczej wszędzie jest taka sama, czujnik w majtkach reaguje na wilgoć i alarm budzi dziecko. Cena zależy pewnie od producenta.
 
Do góry