reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moczenie stóp, termofor

Dołączył(a)
30 Marzec 2020
Postów
5
Cześć jestem na samym początku ciąży 6 tydzień. Złapał mnie męczący kaszel i na plecach odczuwam ból oraz zimno.Pomyślałam że z pomocą przyjdzie mi termofor żeby ogrzać bolące, zimne miejsce na plecach oraz moczenie nóg. Znajoma nastraszyła mnie że zrobiłam błąd że mogę przez to poronić. Czy moczenie stóp oraz użycie termoforu (nie gorący) jest niebezpieczne?
 
reklama
Koleżanka może niech się nie wypowiada bo Cię tylko straszy... Masakra..
termofor jest bezpieczny.. Niebezpieczne dla kobiet w ciąży są niektóre leki
 
Koleżanka może niech się nie wypowiada bo Cię tylko straszy... Masakra..
termofor jest bezpieczny.. Niebezpieczne dla kobiet w ciąży są niektóre leki..
 
Też słyszałam, że termofor to nie najlepszy pomysł ale raczej od tego nie poronisz :) inhalacje solą, jakiś syrop dla kobiet w ciąży, herbata z miodem, imbirem :) jak to nie pomoże to koniecznie konsultacja z lekarzem - mi przepisał steryd do inhalacji i dopiero to pomogło :)
 
Do góry