reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moderator by nam się chyba przydał...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
WIoli właśnie też miałam krzyknąć HAPPYBETI, MAKUC zgłaszać się.
niby kandydat powinien się zgłosić sam, ale ciężko się przez ten gąszcz chętnych przekopać...
Czyli Nat się zgadzasz?

A i chciałam jeszcze odnieść się do postu nat. Nie wiem co dokładnie technicznie muszą robić moderatorki, ale nie wydaje mi się, żebyś sobie nie dała rady. Z grupą radzisz sobie świetnie. i zgadzam się z tobą, że skoro nasze stare moderatorki tu nie bywają to faktycznie może wypadałoby, że by straciły "uprawnienia", choć to chyba tylko formalność.
 
Ja też myślałam o MAKUC I KANI,bo one chyba bardziej "ogarnięte",jeśli o kompy chodzi:-p....tylko jedno "ale":-(.One i tak maja tyle na głowie,że nie chciałabym ich "uszczęśliwiać " dodatkowymi obowiązkami .Ale to zależy,co taki moderator musiałby robić....W sumie u nas raczej niewiele,skoro tyle czasu dajemy radę bez:tak:.
 
kania oj myślę, że to nie jest zbyt skomplikowane. nie wiem czy Nat wyraziła już oficjalną zgodę czy nie ale może sama niech w takim razie będzie moderatorem albo napisze z kim by jej się dobrze pracowało, i też moimi typami są makuc, beti i kania
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry